Lista ocen Fiat Bravo II (129)

~JeHo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Porównując do Laguny i Astry III jest brovolot doskonalym autem.
3,5
~Olo
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto warte uwagi ale raczej dla miłośników marki z zasobnymi portfelami. Światła świeczki w porównaniu np do Punto Classic FL . Z tyłu miejsca brakuje dla faceta 185cm i 80 kg wagi. Tragedia.Widoczność z tyłu tragedia , na czuja parkowanie i na lusterka. Najbardziej brakuje mi dobrych świateł. Hamulce brzytwa.
~mario 1966
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Bardzo dobre autko. Jeśli ktoś czytający moje wypociny, będzie chciał kupić niebanalne auto, niech kupi. Na parkingu wygląda lepiej od wszystkich golfów, octawii i japońców. W środku nie ma wstydu, spory bagażnik, wygodne siedzenia z przodu i niezła kanapa dla dzieci z tyłu, do tego silnik z turbiną który daje sporo przyjemności z jazdy. Przyzwoite wyposażenie dodatkowe i całkiem przyzwoite upusty cenowe w salonach. Dla mnie duża 6
~slawo09
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Lac i jezdzic i patrzec na wzrok ludzi patrzacych na piekne linie naszego auta <- bezcenne;)
4,1
~zygus
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
silnik benzynowy turbodoladowany. Dynamiczny. Zaskakujaco silnie wciskajacy w fotel. Szczegolnie dajacy przyjemnosc dla osob ktore wczesniej uzytkowaly auta ponizej 100km. Jest dosyc glosny. Dzwiek nie jest idealny ale tez nie jakis obciachowy. (Silnik)
~hitch5
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jak za tą cenę świetne auto. Bravo służy do jazdy po mieście i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Nie bez znaczenia jest piękna moim zdaniem stylistyka samochodu. Mam na co dzień porównanie z zdecydowanie droższymi samochodami i oczywiście bravo jest gorsze, ale po raz kolejny powtarzam, że jak za tą cenę jest super.
~Lomax
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jak na Fiata to rewelacja. To chyba pierwszy Fiat tak dopracowany pod każdym względem.
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Gdyby nie spalanie i widoczność to byłby super samochód.
~MG
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru:) Trochę nie rozumie ludzi kupujących dużo droższe Golfy, Focusy czy Astry jeżeli za mniejsze pieniądze można mieć samochód ze świetnym wyposażeniem, dynamicznym silnikiem i super wyglądem (mój jest czarny z pakietem sport - po prostu bomba). Polecam to auto!
~Dzióbel
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto oceniam wysoko. Bardzo dobry silnik, dużo udogodnień, przyjemna i piękna sylwetka zwraca uwagę przechodniów.