Lista ocen Fiat Bravo II (129)

~Dario
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jednym słowem REWELACJA!!! Podoba mi sie i jestem sam zaskoczony tym jak ludzie reagują widząc to auto po raz pierwszy !!! Zazwyczj są pełni podziwu i niedowierzania ,że to FIAT!!! Naprawdę stylizacja tego samochodu to mistrzostwo świata w porównaniu np z golfem VI
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto może się podobać. Potrafi zadowolić najbardziej wymagających kierowców. Użycie nieco lepszych materiałów w środku (szybkie wycieranie się) byłoby dużym plusem dla tego modelu.
2,7
~uki
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Chociażby cały był ze złota, to nie wchodząca jedynka powinna wyeliminować Fiata z rynku jako auto potencjalnie niebezpieczne!
~Misiek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Co tu dużo pisać 120KM w benzynie wystarcza w zupełności auto zbiera się dobrze. Od razu reaguje na wdepnięcie pedału gazu przyśpiesza pewnie od samego początku, bez zadyszki. (Silnik)
~apospiech77@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Całkiem przyjemny silnik. 2 osoby dorosłe + 1 dziecko, trochę bagażu, a autko radzi sobie bardzo dobrze na autostradach. (Silnik)
~wojciech1978
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu , który kupiłem \"oczami\" i przez przypadek :)
~jlewando2@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
super wygląd, sportowe kształty, sporo ludzi ogląda się na ulicy, bo to bardzo ladne i udane autko
~Nowy nabywca
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Za całokształt daję mu 5. Nie można się doszukać żadnych poważnych wad, a drobiazgi dla jednych będą wadą, innym nie przeszkadzają - taka jest natura drobiazgów więc nie należy się nimi przejmować. Docenić w szczególności trzeba jakość wykonania wnętrza.
~Szafran
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Wygląd, cena/jakość, technologia, koszty, ergonomia. Dla mnie bez zastrzeżeń.
~Hubi
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Mam go od nowości i od nowości jest LPG, mam już przejechane ponad 181000 i jak na razie nic się nie nawliło. Bałem się trochę kół 17 cali ale teraz bym już nie zmienił. Trzyma się drogi bardzo dobrze, przyśpieszenie też jest dobre a spalanie od 9 do 10l LPG