Lista ocen Fiat Bravo II (129)

~Max
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Doskonały samochód, nie żałuję zakupu. Włosi zrobili stylistyczne cacko, na ulicy wszyscy się za nim oglądają - rewelacja!!! Wrażenia z jazdy są znakomite, prowadzi się go z przyjemnością warto było dopłacić i mieć silnik 120KM. Ponadto jakość materiałów wewnątrz to już wyższa klasa - nic nie trzeszczy ani skrzypi.
4,1
~Totti
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Samochód warty polecenia,jednakże nie jest bez wad.Najczęściej są to drobne usterki, za to bardzo denerwujące
~Siem
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Za taką cenę nie ma nic lepszego. Oglądałem Focusy II, Fiesty VII, Astry III, Octawie II. Nie ma się co zastanawiać, konkurencja daleko w tyle w tym przedziale cenowym. Komfort, jakość wykończenia, osiągi i przede wszystkim WYGLĄD sprawiają, że wyboru innego auta będzie się żałować za każdym razem gdy będzie nas mijać nowe Bravo.
~barca07
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Piękny z zewnątrz i wewnątrz,niezawodny samochód z dobrym silnikiem. Wreszcie Fiat stworzył samochód z górnej pułki.
~Anon
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Mój kolejny samochód po peugeot 206 i 207. Długo zastanawiałem się nad wyborem, ale ostatecznie padło na niego (myślałem jeszcze o hyundaiu tiburonie, toyocie celice lub seatem leonem). Z wyboru jestem zadowolony - samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania. Pali niewiele (jeśli jeździ się ekonomicznie;) ), jest niesamowicie dynamiczny i zwrotny a do ego żadko się psuje. Jak dotąd wymieniłem jedynie chłodnicę (po zakupie okazało się że jest...
~Hubi
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Ciężko się do czegoś przyczepić, przydało by się 150 KM ;)
~johny bravo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
auto warte swojej ceny.jeśli ktoś nie robi naprawde dużych przebiegów silnik godny polecenia.ciągnie bardzo ładnie i sprawia naprawde sporo frajdy prowadzącemu.mam bravo z pakietem sport i wg mnie najładniejsze wnętrze klasy kompaktowej(nic nie puka nie stuka nie trzeszczy wykonanie naprawde na wysokim poziomie).skrzynia 6 biegowa(brak jakiegokolwiek haczenia,biegi praktycznie \"wchodzą same\").klimy nie miałem okazji sprawdzić jeszcze...
~Zbyszek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto oceniam bardzo pozytywnie. Po 3,5 roku auto przejechało ponad 110tyś km bez żadnych usterek.
3,2
~marek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
fajne autko ale nie składane przez Włochów. Za duże spalanie.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~Janusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Fatalna jakość montażu auta, Fiat przez 100 lat nie może opanować sztuki jakości montażu i wykonania. Szerokości szczelin pasowania poszczególnych elementów auta, wykończenie w zakamarkach, jakość tworzyw, itd., itp. to ciągłe problemy dotyczące pojazdów tego producenta w tym i Fiata Bravo.