Lista ocen Fiat Cinquecento (655) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 795 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piekarnik1481@gmail.com
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Dobrze wygłuszony, ale nie wiem czy ma seryjne wygłuszenie czy udoskonalone przez poprzedniego właściciela. Wiem tylko tyle, że można podróżować z prędkościami 80-100 km/h i hałas wcale nie męczy, można słuchać radia i rozmawiać (nie mylić z krzyczeniem).
~kawonzsuetam
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Jest głośno. Przy każdej prędkośći słychać dudnienie z zawieszenia, silnik. A jak już się pojedzie węcej niż 100 km/h to można odnieść wrażenie, że siedzi się wewnątrz odkurzacza. Otwarcie szyby przy tej prędkości uwalnia w środku rozszalałe tornado!
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogólnie nie jest źle, silnik zaraz po rozruchu jest troszkę głośniejszy, ale po ok 1,5 km jest już ciszej:) Przy wyższych prędkościach przeszkadza troszkę szum powietrza, ale CC nie rozwija się kosmicznych prędkości, więc problem odpada.
~Patryk, Świebodzice. s63@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
W moim aucie miałem zamontowany dobrze grający zestaw audio (4 głośniki, 2x Pioneer 10\" (przód) oraz dwa głośniki 3-rożne na tylnej półce. Dźwięki z zewnątrz nie przeszkadzały nawet przy cichym słuchaniu muzyki, bez żadnego wyciszania drzwi itp.
~elbandit1@gmail.com
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Raczej słabo wyciszone. W środku głośno. Chociaż ostatnio zauważyłem że na śniegu jest zdecydowanie ciszej niż na asfalcie. Być może głośność pochodzi od opon, ale strach w lepsze zainwestować, bo prawie na pewno przekroczą wartość samochodu ;)
~czarny
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
jak troszke więcej dzur w nawierzchni się przytrafi (albo inaczej) na normalnej polskiej drodze to potrafi radyjo zagłuszyć... puka, trzeszczy; ale silnik pracuje kulturalnie i cicho... (jak mam na luzie i trzymam noge z dala od gazu)
~Jacek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Pisałem wyżej, że jest słabe, jedni mówią, że to wina dwucylindrowego silnika, a inni, że słabego wygłuszenia, to ja mówię, że to przez wygłuszenie. Są głośniejsze silniki, a auta w środku bywają cichsze od Cinquecento 700.
~mosfet
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Jednak powyżej pewnej prędkości obrotowej silnik jest dość mocno słyszalny. Do tego dochodzi rezonans plastików użytych do produkcji. Przy pewnych obrotach wszystkie plastiki we wnętrzu wpadają w rezonans i znowu jest głośno.
~zulek wasilków
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Auto jest bardzo głośne, ośmielam się powiedzieć bardzo bo nawet z nowiutkim tłumikiem słychać silnik, wnętrze i cała konstrukcja są dość akustyczne - tłumik szybko się przepala szczególnie zimą i wtedy mamy czołg
~TOX!C
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
wiciszenie? yyy... chyba w moim aucie czegoś takiego nie ma. pyrkanie silnika słychać strasznie głośno (chyba gorzej jest tylko w maluszku), to samo mogę powiedzieć o każdym kamyczku który obija się o podwozie. po prostu koszmar.