Lista ocen Fiat Cinquecento (738) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 712 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CC-700 Kielce.
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Dla dwóch osób ok.tył dla psa który lubi tam jeździć.Ma fajną półkę i tam leży Prima sprawa bo nie łazi po całym samochodzie.Wg nowych przepisów problem fotelika lub pasów dla psa .Ustawodawca zapomniał o tym problemie.Pole do popisu dla nowych posłow.
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
z przodu odziwo jak na tak male autko bylo calkiem sporo miesjca, tyl byl dobry na bagaz zwlaszcza ze tylne siedzenia mozna bylo skladac. Najdluzsza trasa jaka pokonalem tym samochodem za jednym razem wynosila okolo 600km i byla spokojnie do zniesienia.
~coolka74
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Z przodu jest bardzo wygodnie jak na tę klasę samochodu, szeroko i nie brakuje miejsca nawet dla wyższych i tęższych osób. Z tyłu za mało miejsca dla wysokich(nogi), szerokośc jest OK. Bez problemu można jechac w cztery osoby przeciętnej postury.
~cki-bili
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Auto dla dwóch dorosłych i dwoje dzieci na tylnej kanapie. Posiada również całkiem spory SCHOWEK na drobiazki w tylnej części samochodu. Bezwzględnie wymagana dzielona kanapa - ja niestety nie mam. Nie polecam na długie trasy. Jako auto miejskie doskonałe.
~Krzysztof
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
miejsca jest w sam raz, rewelacja by była gdyby byl troszke szerszy. Podoba mi sie to ze producent wiedzac ze ma do czynienia z malym autkiem nie zabudowywal na sile kokpitu. Jadac w kompleci w miejscu zamykanego schowka mozna spokojnie polozyc spora walizke
~Aguu
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
1. dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu, nawet przy wysokich i szerokich osobach 2. pkt 1 kosztem miejsca dla pasażerów z tyłu 3. mimo pkt 1 i 2 relatywnie przestronne wnętrze w tak małym samochodzie, nawet z tyłu 4. stosunkowo wysokie wnętrze
~TonyRockyHorror
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Z przodu jest wystarczająca, z tyłu też można się pomieścić. Nie jest to oczywiście Maybah :), Chociaż troszkę brakuje miejsca na nogi w okolicy pedałów, zdarza sie że nacisne dwa naraz. Z przodu wygodne fotele, dobrze trzymają w zakretach.
~molly
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Z przodu miejsca nawet dużo jak na tak małe autko...Nie dotykam nosem szyby ;) No i co tu dużo pisać na pewno pod tym względem maluch się chowa :))) Z tyłu już trochę gorzej.Pasażerom jest trochę ciasno,ale na krótkie trasy nie jest źle.
~Robert Miżyński emmer@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Z przodu jest wrażenie jakby to był duży samochód, dobry pomysł z półką na torbę dla pasażera. Fotele wygodne, wysoko się siedzi, dość dobrze trzymają bocznie. Z tyłu, pod warunkiem, że kierowcą jest drobna osoba, można nawet wygodnie posiedzieć...
~Łukasz
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Jak mam 195 cm wzrostu i sobie odsunę siedzenie maksymalnie do tyłu do dla mnie miejsca jest dość, niestety pasażerowie z tyłu narzekają, ale jak tam na prawdę jest to nie wiem bo nigdy na tylnej kanapie nie byłem.