Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 (207) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lokowski
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Dwa razy mi się zdarzyła. Raz przez uszkodzoną odmę gaźnik dostawał lewe powietrze i silnik gasnął. Drugi raz to po zimie awaria termostatu z czujnikiem temperatury wody + urwany kabelek.
~kadet
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Oprócz wymiany rozrządu nic w nim większego nie robiłem. No może jeszcze wspomnę o wymianie teleskopów (ale ciągle jeżdżę nim po mieście, a stan śląskich ulic pozostawia wiele do życzenia).
~Paweł
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
żadko się zdażają,choć mi przytrafiło się zagotować silnik w korku co kosztowało razem z remontem silnika 1500zł ale zrobiłem dopiero 20tyś.km więc dopiero się dotarł
~maciek91
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Na razie przejechałem 1000 km. bez dotykania palcem.. Ani razu mnie nie zawiódł. Wszystko gra jak trzeba :] A co najważniejsze i co mnie zadziwia ten \"cienias\" nie bierzę oleju..
~pyda gdansk
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
w sumie nic takiego sie nie wydarzylo, ray tylko bylo pekniete kolo pasowe ale tylko dlatego zauwazylem bo zmienialem lancuch rozrzadu, a tak moglbym z nim jezdzic caly czas
~Natek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
nic poważnego się jeszcze nie wydażyło, przy 50 tys. km wymieniłem wydech. W szybkim tempie zużywają się tuleje wahaczy (zawieszenie jest słabiutkie, zwłaszcza na polskie drogi)
~ścianka
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Wymiana całego wydechu, tarcze , bebny,bak przerdzewiał, poduszki pod silnikiem i skrzynią , cewka mocy. teraz stukaja amory :( Mają prawo (drogi mamy tragiczne)
~amon77@o2.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Uwaga na bak paliwa - koroduje po 5-6 latach! Siada katalizator (no ale 110 tys.) i ogólnie chyba pomału kończy się silnik...Pytanko - Kiedy robiliście generalkę?
~grzenia@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Problemy w zimie, raz jedzie raz nie jedzie(problemy z zlokalizowaniem usterki np po wymianie świec przez 200 km OK potem znowu to samo itd itp) dlatego go sprzedałem
~BisMark
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Tylko raz. Oddał ducha rozrusznik, ale za to jak miałem zawieźć 7-tygodniowego dzieciaka do lekarza - to przypieczętowało los mojego CC. Sprzedany