Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

~Rakieta ;D
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Powiem wam szczerze, jak za 1000zł to jest to fantastyczne auto do miasta. Zwrotne, w miare dynamiczne (do 60km/h nawet ładnie sie rozpędza), wszedzie sie zmieścisz. Na trasy zaś jednak brakuje tej mocy... a dlatego ze jeżdze tylko po miescie to daje 5!!! :)
3,3
~Mój e-mail, to moja prywatna sprawa :-)
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
To auto jest jak żona po dwudziestu latach małżeństwa - wiesz, że cię nie zawiedzie i zrobi wszystko, co do niej należy, ale czasami masz wrażenie, że chciałbyś czegoś więcej...
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
po tylu latach i tym przebiego przydało by sie wymienić popychacze i jeszcze kilka rzeczy, mysle ze w 400 zł bym sie zmieścil (Silnik)
~Anna
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
ja polecam. Sama jeżdżę juz 3 lata i tylko czasami miałam drobne problemy , ale nie ma niezawodnych aut a już na pewno nie w tej klasie. Szczególnie godny polecenia dla młodych kierowców ze względu na łatwe prowadzenie i kierowanie i dla ludzi którzy nie muszą mieć najlepszych aut a nie chca przepłacać.
~Grzes
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego autka, które prawdę mówiąc kupiłem dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Obecnie moja Sierrka XR4x4 przechodzi gruntowny remont blacharski (ach te korniki), po którym mam nadzieję będzie mi służyć jeszcze parę ładnych lat. Nie planuję pozbywania się tak dobrej maszyny. W razie czego mogę ją przerobić na jakąś replikę (Cobra,Lotus7).
3,7
~Mgg
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Autko mimo swoich wad jest naprawde przyjazne. 900 jest autkiem bardzo zwawym ale przy pelnym zaladowaniu pewnie maluch bylby szybszy :) Sporo drobiazgow sie sypie ale nie wymagajmy cudów po 10 letnim samochodzie. Jak nie zaluje pieniedzy wydanych na to autko bo spedzilismy ze soba udane 2 latka...
2,5
~oen22
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Autko wspaniałe, szczególnie jak się mieszka w ciasnym mieście ale jazda nim i ciągłe naprawy potrafią zniechęcić.
3,1
~zwykły człowiek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Taki sobie samochód. Za podobną cenę można kupić Audi 80 B3 albo Golfa 2, albo VW Polo 2 (na przykład)..... Zaletą jest dosyć dobra blacha... Ja go sprzedaje, bo kupiłem Audi A4,a cienias niepotrzebnie mi zajmuje miejsce w garażu
3,6
~karolka
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Całośc pomimo wszystko nie wypada zle, pocieszające jest to ze jest dużo czesci na rynku jakby co i niedrogich, poza tym jestem zadowolona z autka. Po za tym każde auta sie psuja i nie ma ideału...
3,3
~mis_dj@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Samochodzik Pierwsza klasa za wyjątkiem silnika który bez kapitalnego remontu trudno wytrzymuje 100-120 000 km. Do nadwozia nie mam zastrzeżeń. Zero korozji na 9 letnim CC to jest sztuka !!