Lista ocen Fiat Coupe (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slodki
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Ja za swojego dalem 11300 zl - Rok 2000 , silnik 1,8 16v + gaz sekwencyjny przebieg przy kupnie ok 165000 . Jest caly ospojlerowany - wszystko w wersji LIMIted , sam fiat rowniez limitowany - Pininfarina . Kolor blekitny metalic , skora pikowana w romby , kubelki , kolor szary - czarny ,klima , 4 poduszki , felgi 17\' nio i zostala mi rejestracja :) - D7 Huber :) do wymiany wiedzialem , ze jest sprzeglo i synchronizator 3 biegu , ktory...
~borixon30@op.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
myśle że zdrowe proporcje nie licząc dilerów fiata którzy nza byle problemik liczą sobie o wiele za dużo jak na mój gust...ale to nie wynika tak naprawdę z tego że rzeczywiście jest tak drogo lecz sęk tkwi w tym że nawet w serwisie fiata żadko swdzieli fiata coupe i poprostu nie mają żadnego doświadczenia. i tu jest problem .nie ma również zamienników, a jak są to za mało
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Kupiony za niewielkie pieniądze, moge powiedzieć ze naprawde mi się opłacało. Mam nadzieje że ze względu na swoją cene nie spotka go los jakie niestety dotnął calibre. Ale w koncu to tylko FIAT, ludzi nieświadomych to odstrasza :)
~nigdy wiecej fiata
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
nie dał bym nawet złamanego grosza!! jak nie masz rodziny brak ci zmartwien zarabiasz kosmiczne siano. na codzien smigasz innym NORMALNYM autem to mozesz kupic potem osiwiejesz i stracisz zemby na tym parszywym aucie...
~Miłośnik swojego małego ferrari :)
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Po inwazji samochodow z europy ceny naprawde mocno spadly tych cacuszek. teraz za 16 tysiecy mozna kupic juz naprawde nizle cacko a jesli szukasz 20v turbo plus to juz kosz raczej kolo 27 tysiecy - ale powiem ze naprawde warto
~Mateusz nullatur@tlen.pl
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Wystarczy poszukać auta z podobnymi osiągami w podobnych cenach - powiem od razu prawie nie możliwe !! Ludzie boją się tego auta ale czasem i dobrze bo ja sam się go boje powyżej 4 tys obrotów :D
~rav58117 r.wilkin@neostrada.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć dobty i nietypowy samochod. nie warto sie kusić na oferty 8-10 tys zł chyba że macie zamiar włożyć drugie tyle. za ok 12-15 tyś juz jest ok
~Galus woj. Śląskie (http://fiat-coupe.pl/forum)
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Auto bardzo dobrej jakości i tanie. Mnie sprowadzenie 11letniego auta z wloch kosztowało 11tys. z wszystkimi opłatami. A uważam ze jakoś wnętrza i styl ucieszy każdego.
~Daniel
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
świetnie wykonany samochód, z wystarczającym wyposażeniem w standardzie. szczególnie polecam modele po liftowe (Climatronic zamiast klimatyzacji manualnej).
Dziennik kosztów dla Fiat Coupe
10,3
11,1
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Ceny używanych egzemplarzy są niskie. Auto oferuje dość bogate wyposażenie (szczególnie w wersji Plus). Tu wypada dobrze w porównaniu do konkurencji.