Lista ocen Fiat Croma I (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dziadu7@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
Jak na autko z dużym przebiegiem to jakoś leci-olej z uszczelniacza wału.Poważną usterką która przyczyniła się do niespodziewanego kontaktu 3 stopnia z poboczem było pęknięcie przewodu hamulcowego. Skorodował sobie pod zbiornikiem paliwa i nagle się zdziwiłem jak wpadł mi pedał w podłogę.Warto wymienić wszystkie na nierdzewne.
~Danek
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Pod koniec mojego użytkowania sprzęgło prosiło się o wymianę. Cena zadecydowała o pozbyciu się Cromy, podobnie jak cena \"amorków\" (np 1 tylni jest 2x droższy od dwóch amortyzatorów do Golfa III na przód - bez komentarza).
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
jako tako to pawaznych usterek nie mialem. mialem wylane amortyzatory i jak poszedlem do sklepu to cena mnie zwalila z nóg cena za sztuke to 250 zł.
~Właściciel CrOmA´93LPG
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
troche elektryka... ale autko jes nią przepełnione Jak ktoś wie co z czym to sobie poradzi...a pozatym autko bezawaryjne!
~keisim@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Mhmm poza tym ze mi pasek rozrzadu polecial i wszystkie zawory przy okazji to lux ale to moja wina bo trzeba bylo go wymienic
~archer
Hatchback 1.9 Turbo D 94KM 69kW
brak, wsiadam, jadę, wysiadam itd, a amorki przy tym przebiegu do wymiany w takim ciężkim aucie przy takim prebiegu to normalka
~Maciej S. devilmik@hotmail.com
Hatchback 1.6 83KM 61kW
silnik bez zarutu, trzeba jednak dbać i nie ignorować podejrzanych zachowań i odgłosów, to jednak włoski wynalazek
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Jeden sworzen i klocki hamulcowe,to jak na 6 m-cy eksploatacji chyba niezle.(przejechalem prawie 20.000km)
~kielkac@tlen.pl
Hatchback 2.5 TD 100KM 74kW
Niestety pękła głowica silnika. Podejrzewam jednak, ze to zasługa jeszcze poprzedniego właściciela.
~nadzii@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
Raz odmówił jazdy. Wymagał remontu silnika przy 175000. Po remoncie jest jak nowy więc nie będę komentował