Lista ocen Fiat Croma I (43) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
Układ jezdny dobry. Przód mógłby być twardszy. Przy szybszym zakręcie lubi pojechać sobie prosto (dwa razy sobie już pojechała - ale bez większych konsekwencji). Kwestia oswojenia się z autkiem… i można szaleć. Hamulce dobre ale mogły by być lepsze. W pozostałych Cromach są wentylowane tarcze i może lepiej hamują (w mojej niestety nie ma tej opcji) Autko jednak swoje waży. Może nie czepiajmy się drobiazgów w końcu auto ma jeździć nie...
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Jak nareazie wymienilem tylko jeden sworzen(cena bardzo przystepna) a z zachowania na drodze jestem naprawde bardzo zadowolony - zachowuje sie jak konstrukcja o wiele młodsza i nie wydaje zadnych nieprzyjemnych dzwiekow.
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
czasem szczególnie na mokrym auto z podsterownego robi sie nadsterowne i można przydzwonić, prawda jest taka ze ja nie moge sobie odmówić slajdów na zakrętach a to auto nie jest do tego stworzone
~dziadu7@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
prowadzi się jak po szynach i nigdy mnie nie doprowadzio do stanu podzawałowego na za szybko pokonywanym zakręcie a troche mam ciężką nogę. Przydało by się trochę twardsze by tył się tak nie gibał.
~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Duża, stateczna limuzyna. Zestrojona może trochę twardo ale ogólnie bardzo wygodnie. To nie było auto do jakiejś sportowej jazdy. Przyjemna i lekka w prowadzeniu.
~archer
Hatchback 1.9 Turbo D 94KM 69kW
przy bardzo szybkiej jeździe jest zbyt miękkie, troche wozi tył, przód potrafi dobijać na dziurach ale wymieniam amorki z przodu bo te się już jakiś czas temu skończyły
~publo
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
jesli chodzi o 87 rok przod i tył srednio twardy. 96 przod mięki tył twardy. obie doskonałe jesli chodzi o jazde.
~Właściciel CrOmA´93LPG
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
na 5! ale ciekawe jest to ile czasu tak będzie (zwłaszcza na naszych polskich drogach-jeśli można to tak nazwać)
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
jest to masywne auto i sie dobrze prowadzi. nawet moja dziewczyna mówi ze sie jej super jezdzi
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Układ jezdny dość komfortowo zestrojony. Wahaczowo zawieszony tył z możliwością regulacji zbieżności.