Lista ocen Fiat Croma II (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Pierwsze poważniejsza awaria (ten nieszcześcny kolektor - po 46 tyś km), zrobione na gwarancji, ale gdyby po to byłoby 4 kzł w plecy :| Poza tym - wkurza stabilizator (bo skrzypi), inne kwestie to bzdety i ewidentne choroby dziecięce (ujawiniły się w ciagu 2 miesięcy od zakupu)
~zbigi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jestem jednym z pierwszych posiadaczy tego auta w Polsce. Na wakacje jechałem non stop 17 godzin - super wygoda!!! Auto strasznie pakowne. Najszybciej jechałem 220/h, więcej się bałem.Piękna bryła! Auto wszędzie robi "wrażenie"-ludzie się oglądają , nie wierzą, że to FIAT !!!
~Paweł Drozd
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Wygodne i dynamiczne auto. Dość głośne zawieszenie. Za to bez problemów z prowadzeniem (nawet w dość trudnych warunkach i awaryjnych sytuacjach) Wpadki serwisu: nie potrafili wykasować komputera po wymianie oleju, a wkład lusterka sprowadzili nie ten, co trzeba.
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Bardzo udane auto, zaprzeczające dotychczasowej jakości Fiata. Duży bardzo wygodny samochód - a wiem co pisze bo poprzednim autem była 406 gdyz lubie auta komfortowe, super dla rodziny . Warte takich pieniędzy, nietuzinkowe , bardzo bogato wyposażone.
~Zygmunt
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Fajny wygodny samochód, ekonomiczny raczej dla spokojnych ludzi. Niestety słabo wykonana elektronika i przeciętna wytrzymałość (ale może teraz to już wszystkie auta tak mają). Polecam z niskim przebiegiem (sprawdzonym) bo potem to już loteria.
~jpa
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Już nie mam tego samochodu, przejechałem nim ponad k120 km (3 lata od nowości), ale byłem bardzo zadowolony. Jedna mała usterka, świetnie wykonany samochód, nic nie skrzypi, bardzo dobry silnik i hamulce, bardzo dobre wyposażenie. Polecam, bo jest świetny!
~Marek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
auto bardzo niedoceniane, przed zakupem jak komuś mówiłem co zamierzam kupić to każdy się krzywił, wszyscy zmienili zdanie po zobaczeniu auta, robi wrażenie, jest dobrze wykonane i oferuje bardzo dużo za stosunkowo niewielkie pieniądze.
~Michał S
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do salonu Fiata trafiłem zupełnie przypadkowo. Raczej omijałem ich szerokim łukiem. Natomiast to co zobaczyłem w nowym Bravo i w Cromie pokazuje iż Fiat wyciągnął wnioski po wcześniejszym wypuszczniu na rynek serii wyrobów samochodopodobnych.
~Eugeniusz
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Samochód wygodny, przestronny, mało awaryjny. Poza zbyt twardym zawieszeniem reszta super. Dla rodziny z dziećmi. Drobne awarie w elektryce a tak tylko olej i klocki hamulcowe. Korozja się nie chwyta a to plus.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~QaaZownik
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Jak to fiat Słabo spasowane plastiki, tu się chrom odklei tam zawias zatrzeszczy Spryskiwacz przytnie i wróci sam do normy Żarówka od tablicy da znac ze martwa a potem ożyje Polecam fure bo to kanapa na kolkach