Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (56) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~er
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do 3000 obrotów diesla prawie nie słychać. Niestety słychać nieszczęsny wentylator nawiewu i KOŁA. Zależy to mocno od asfaltu ale uważam że słuchać za bardzo. Opinia może być nie do końca rzetelna bo kończą mi się już opony i może się zząbkowały i dlatego hałasują. Swoją drogą schpodkowanie opon przy tej mocy chyba nieuniknione.
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Z dobrymi oponami jest świetnie. Po zakupie sam byłem zdziwiony jaka cisza panuje w środku, nawet przy wyższych prędkościach. Na dziadowskich oponach będzie trochę hałasować przy wyższych prędkościach, ale też nie ma tragedii.
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
cisza. to atut tego samochodu, szczególnie na trasie. oczywiście, jak mamy dobre opony, wtedy słyszymy tylko hałas opon. Właśnie zmieniłem, zapadła cisza - można się delektować muzyczką.
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Wszyscy się dziwią, że to diesel. Silnika w środku praktycznie nie słychać. Przy większych prędkościach słychać tylko szum opon. Powietrze tez nie czyni większego hałasu. Warto kupić ciche opony.
~robert
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
przy 140-150 (na typowej polskiej drodze) mozna spokojnie rozmawiac i to nie tylko z pasazerem przedniego fotela :) ogolnie rzecz biorac w samochodzie jest cicho, co u fiata rzadko spotykane.
~bulaj
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo wysoka kultura pracy silnika, cicho, przyjemnie. Przy prędkościach rzędu 160 km/h doskonałe wyciszenie kabiny. Silnik słabo słyszalny, nie słychać szumu powietrza i świstu.
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo dobrze wyciszony. Jadac po autostradze nie slychac silnika. Wogóle jest dobrze wyciszony. Jak ktos sobie ceni spokój to to auto dla niego
~Marek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Cichego auta nie miałem. Bez problemu można połykać kilometry na autostradzie bez większego zmęczenia. Bardzo przyjemnie się nim jezdzi...
~Rafal
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Silnik glosny, wewnatrz mocno slychac turbo.. Slabiutko auto kosztowalo prawie 100 tys zl a wycuszenie na poziomie Golfa 3 z silnikiem SDI.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
7,6
~hudini
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Coś mi świszczy przy dużych prędkościach z prawej strony. Nie wiem, czy uszczelka, czy co. Ale trochę głośniej radio i jest O.K. Poza tym same superlatywy.