Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (60) - Ergonomia

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ktlukawski@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
1. Brakuje uchwytu na kubek z kawą. 2. Dźwignia hamulca ręcznego-trzeba się przyzwyczaić, bo przeszkadza podłokietnik ( widziałem, że po face-liftingu jest to przekonstruowane). Poza tym, wszystko gdzie trzeba.
~Marek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Wszystko ok. Trochę dziwny pomysł to uchwyt na kubek kolo stacyjki miedzy fotelami. Jeszcze z niego nie korzystałem bo zawsze mam obawę ze przy chamowaniu kubek się przewróci i zaleje stacyjke.
~Cromek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jest bardzo dobrze, dostęp do wszystkich manetek i przycisków, do obslugi klimy itd. wzorowy. Organizacja lepsza niż u konkurencji. Wszystkim się steruje bez odwracania uwagi.
~hudini
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Guziki z lewej strony od świateł przeciwmgielnych, poziomowania reflektorów i pozycyjnych zasłania trochę kierownica. Trzeba się wychylić w lewo, by wszystko dostrzec, ale da się.
~Capsel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Trochę brakuje mi uchwytu na kubek. Niby po usunięciu popielniczki na tunelu mamy miejsce na kubek, ale przy gwałtowniejszym hamowaniu jest ryzyko zalania stacyjki.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo obszerne i wygodne auto,wyposażone w podłokietnik przód i tył ,bardzo wygodna pozycja za kierownicą czytelne wskażniki i łatwe sterowanie radiem i klimatyzacją.
~tatafranka
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo wygodny samochód, choć znowu odniosę się do \"pikusia\" tam były mega wygodne fotele. Generalnie wszystko pod ręką i na swoim miejscu. Czytelne zegary i kokpit.
~Przemek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
wszystko intuicyjnie na swoim miejscu bez zbednych 1000 guziczków. Jedynie do stacyjki trzeba sie przyzwyczaić(znajduje sie w tunelu środkowym).
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
w tego typu samochodzie, to przydałby się funkcjonalny uchwyt na napoje. To co zaproponowano w fiacie, to tragedia - trzeba sięgać gdzieś do tyłu...
~macfeer
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jedyna uwaga to sterowanie radiem. Ale to oplowski patent, Peugeot odrobinke lepiej to rozwiazal. I zdarza mi sie pukac w tempomat zamiast w kierunkowskaz...