Lista ocen Fiat Croma II 1.9 8v Multijet 120KM 88kW 2005-2010 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toper
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Jeżeli człowiek się dowie, że to ta sama płyta co w Vectrze C, to się nadziwić nie może jak oni to zrobili, że jest dużo więcej miejsca na nogi i spory bagażnik? Generalnie miejsca w kabinie jest tyle co w Mondeo IV, natomiast bagażnik jest trochę mniejszy niż w Mondeo. Ale nadal jest duży. Jednak ta vanowata sylwetka ma swoje duże plusy. Zachar w teście dwumetrowca nie miałby problemu.
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
ja korzystam w 5 osób i nie narzekam, kupując to auto szukałem kompromisu pomiedzy Vanem i kombi oraz codziennym użytkowaniem. Galaxy czy Sharan były dla mnie zbyt duże ponieważ autem tym jeżdżę na codzień do pracy i jestem jedynym kierowcą, utrzymywanie 2 aut bez sensu, wiec musiałem wybrać cos rozsądnego dla 5 osobowej rodziny. Brałem pod uwagę tez scenica II ale jakość materiałów porażająca.
~..DaVid..
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Bardzo wygodna pozycja siedzenia z przodu (jakbym siedział na jakimś wysokim krześle). Sporo miejsca z tylu na głowę i na nogi. trochę mało miejsca na 3 osoby z tyłu. z przodu rewaluacja.
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Tutaj jest naprawdę super. Nie mogłem sobie znaleźć dobrego miejsca za kierownicą, bo fotel ma dużo regulacji. Tylna kanapa np. jest bardzo wygodna. Dużo miejsca nad głowami.
~robert
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Miejsca tam nie brakuje. Chyba największe auto jakim jeździłem ostatnio. Z tyłu dzieciaki mają bardzo dużo miejsca na nogi nawet jak przedni fotel odunę na maksa do tyłu.
~Miecio007
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Miejsca pod dostatkiem moj wzrost to 187cm wiec do niskich nie naleze a i tak za mna zostaje sporo miejsca na nogi zona i cirka sa zachwycine tym autem
~Super_okulista
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Można wewnątrz puszczać drona lub modele samolotów. Poważnie pięć dorosłych osób może podróżować wygodnie 1000 czy 2000 kilometrów.
~Super_okulista
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Tutaj bardzo dobrze, z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu jechałem tylko kilka razy ale było super. Fotele grube i bardzo wygodne.
~Artek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Wystarczająco dużo miejsca, prócz bagażnika- mógłby być większy jeśli to ma być kombi