Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
CIEKAWE ALE PO PRACY SILNIKA MOŻNA SPRAWDZIĆ JEGO STAN,OLEJU TROCHE MAŁO JUSZ ROBI KLE KLE GDY DOBITY ZIMNY CAŁY SIĘ DYGOCZE I DYMI DOBRY NA ZIMNYM NIE DYMI I BARDZEJ MRUCZY NIŻ KLEKOCE.WIEM ZADŁUGO ROBIE ZA KIEROWCE.UWAGA NA MISKI SĄ DELIKATNE,ELASTYCZNOŚĆ ZALEŻY JAK KTO JEŻDZI NI PASUJE. (Silnik)
~boeing
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
sprinter czy lt to przy nim wielkie G bije każdego z nich pod każdym względem
~arka3
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Jest ok. O niebo lepszy od poprzednika, jak będzie dalej zobaczymy.
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Nowy model Ducato-ten po 2002r. jest naprawdę świetnym dostawczakiem.Wszyskie drobne mankamenty z poprzedniego modelu zostały "uleczone". Mam wersję z systemem "Connect" - nawigacja sat. , telefon i takie tam jeszcze bajery - świetna sprawa. Polecam Ducato - świetny samochód!
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Ktoś kto jezdził tym samochodem,zawsze wypowiada sie w samych superlatywach.Narzekają tylko ci co nie mieli z nim kontaktu.Naprawdę polecam,zwłaszcza z silnikiem 2.8 JTD.Najnowsza wersja jest super.Wszystkie drobne niedociągnięcia które posiadał poprzednik zostały wyeliminowane.Nowa wersja to od 05.2002.Jeszcze raz polecam.
~gkcz-wa
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
niezawodny.!! 1 x mała naprawa pompy wtrysk. (po 500tys) 1 x wymiana chłodnicy, 1 x wymiana pompy wspomagania.3 x wymiana simmeringu pod rozrządem. poza tym bez problemów.od nowości nietknięte wtryski , sprzęgło, (Silnik)
~damiano@alpha.net.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Przemyslana dopracowana konstrukcja z paroma felernymi szczegolami zbyt oszczednego wykonania.
3,1
~Andy
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Teraz LT 35 2,5TDI 5 szt. i zapomniałem drogi do mechanika.
3,6
~lukas1402
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
nie zlokalizowana usterka ukladu zasilania. Koputer przełaczył sie na tryb awaryjny ( brak mocy) serwis nie potrafil powiedziec co sie dzieje. rozrusznik padl przy 310 tys, alternator przy 360 tys. turbo ok ,silnik super, brak jakich kolwiek oznakow odchodzenia na emeruture (Silnik)

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Dgr
Furgon 1.9 D 85KM 63kW
Auto jeździło w kurierce. Plusem na pewno jest ładowność. Ale ogólnie to mała katastrofa. I ten plastikowy pedał sprzęgła?! Zamiennik 39zł wymieniałem co kwartał, Orginał około co 9 miesięcy. Polecam auto jak ktoś nie ma za dużo pieniędzy na start. I radzę wozić ze sobą zapasowy pedał i linkę sprzęgła.