Lista ocen Fiat Ducato III Furgon krótki (34) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rks
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo elastyczny. Oczywiście im bardziej załadowany tym bardziej jego wigor spada. Na autostardzie spokojnie można lecieć 140km/h i jest zapas pod pedałem. Wyprzedzanie (szczególnie na pusto) szybko i sprawnie.
~Krzych
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo elastyczny i cichy,ciągnie od 1500 obrotów.120-konny silnik radzi sobie z autkiem na prawdę dobrze,można w miarę spokojnie wyprzedzać z ładunkiem, a na pusto śmiga jak dobra osobówka ;)
~donemail
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Bardzo elastyczny w całym zakresie prędkości, wyprzedzanie na 5 lub nawet 6 (na pusto) biegu nie stanowi problemu. W mieście na światłach nigdy nie jestem ostatni nie przekraczając 2000 obrotów.
~Paja
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
2,3 MultiJet,silnik cos kuleje jak jest zimny falują obroty czujnik EGR też sie coś skopsał na ciepłym jakieś dziwne zachłyśnięcia a leje paliwo dobrej jakości dziwne to rozczarowany jestem :(
~Kuba
Furgon krótki 2.2 Multijet 100KM 74kW
Ten silnik ciężko odpala w mrozy, poza tym silnik spisuje się dobrze podczas przemieszczania się w mieście, przynajmniej nie jest taki głośny tak jak w innych dostawczakach.
~marcello
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Silnik bardzo dobrze radzi sobie z dosyć ciężkim autem.Elastyczność bez zarzutu.Chociaż do lawety może lepszym rozwiązaniem był by silnik 3.0 ale i tak ten daje radę.
~szaman
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Ogromny dynamiczny motor w seri ma on aż 157 koni mech......Ale mi to się już znudziło i mam teraz ponad 185 koni to sie nazywa moc przez chip tuning i po 190 teraz sie lata
~xxx
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
silnik świetny, ciągnie w całym zakresie jak lokomotywa, 130-140 km/h można na autostradzie bujać się cały czas w komfortowych warunkach niczym osobówce.
~mirasek
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Samochód prawie nowy a już problemy z wtryskami. Jak zimny nie chce ruszyć, brak siły. W najbliższych dniach zostawię go do naprawy gwarancyjnej

Usterki Fiat Ducato III

Fiat Ducato III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jurij75
Furgon krótki 2.3 Multijet 120KM 88kW
Na pusto rewelacja, przyspiesza lepiej niż niejedna osobówka. Z maxymalnym ładunkiem lepiej zapomnieć o wyprzedzaniu.
Fiat Ducato III Furgon krótki