Lista ocen Fiat Ducato (290)

2,6
~Grzegorz
Furgon średni 2.3 Multijet 120KM 88kW
auto nie trafia w moje gusta motoryzacyjne, to nie moje klimaty niby wszystko sprawne ale auto jest jakieś inne. Jedni ten samochód kochają inni nienawidzą. Jestem w tej drugiej grupie. Dawno temu miałem przez rok Punto I generacji i mówiłem nigdy więcej. Teraz mam Ducato i nic się nie zmieniło.
3,4
~Jack119
Fiat Ducato IV
Furgon 2.3 MultiJet 130KM 96kW
ogólnie mówiąc to jest katastrofa. Jest to moje piąte Ducato i powiem tak, każde kolejne jest coraz gorsze a le to to jakaś katastrofa. W tym samochodzie psuje się wszystko, albo prawie wszystko. Ilość wykonanych naprawa, jest porażająca, ale ten rok użytkowania pobił wszystkie dotychczasowe. Wymieniłem przepustnice - 700 zł, tarcze przód - 400 zł, rozrząd wraz z pompą 1000 zł, wtryskiwacze 3000 zł, oraz tydzień temu kompletne sprzęgło...
3,6
~Kuzyn
Fiat Ducato IV
Furgon 2.3 MultiJet 148KM 109kW
(do jasnej cholery. Poświęciłem conajmniej pół godziny na opisanie Ducato a system nie pozwala kliknąć "dodaj ocenę". Auto Centrum, poprawcie błąd! Jestem niezadowolony z serwisu dodawania opini w Auto Centrum!)
~misiek
Furgon długi 2.3 Multijet 120KM 88kW
więcej plusów niż minusów . jak się kocha kierownicę to się jeżdzi a nie narzeka . mogliby tylko zrobić coś z lakierem na łączeniach blach i progach . fatalnie położony i po 2 -3 latach zaczyna odpadać .
~Tomek 1975
Furgon średni 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ducato mimo swoich wielu wad jest rewelacyjnym dostawczakiem, to jest po prostu koń roboczy tego oczekliwałem przy zakupie i to dostałem. Wiele drobnych usterek ale zawsze dotarłem do domu może nie zbyt komfortowo ale zawsze taniej w stosunku do konkurencji. Pamietać o przeglądach i olejach ( częściej niż zalecają) a na pewno dotrze się do miejsca przeznaczenia.
3,2
~Niezadowolony
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Mam największą wersję - 17m3 z silnikiem 160 KM, i taką opiszę. Na początek plusy. Wielka buda, bardzo dobry silnik, niskie zużycie paliwa, wyjątkowo dobre wyciszenie kabiny, duża ilość schowków dobrze rozmieszczonych, dobre wyposażenie( tzn pełna elektryka, klima itp bajery umilające pracę). Dużym plusem są dobre proporcje wymiarów auta. Mimo olbrzymiej budy projektanci zrobili zwartą konstrukcję. Iveco, Crafter i Sprinter też mają budy po...
~Majkel
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Ogólnie samochód wypada bardzo dobrze. Jest stosunkowo lekki, zwinny i mocny (160 KM) co przekłada się mocno na ekonomię i komfort prowadzenia. Nawet wersja ze wzmocnionym zawieszeniem prowadzi się płynnie, dość gładko i świetnie pokonuje zakręty. Może i jakość plastikowych wykończeń nie jest najlepsza ale za to ergonomia i pozycja kierowcy za kierownicą pozwalają pokonać wiele setki kilometrów bez zmęczenia.
2,2
~K.K.
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Witam serdecznie. Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy nawet w prowadzonej działalności gospodarczej. Wraz z mężem prowadzimy od 1997 roku działalność opierającą się na handlu i przetwarzaniu pierza i puchu z ptactwa wodnego. Były wzloty i upadki, ale gramy uczciwie z każdym naszym klientem. Aby nie stracić klienta, staramy rozwiązywać sprawy tak abyśmy mogli sobie spojrzeć w oczy na ulicy. W roku 2007 (grudzień) zakupiliśmy samochód...
~Tepik
Fiat Ducato II
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Naprawde dobre auto. Wiem ze wielu ludzi nie ufa fiatom. Ja sam szukalem auta innej marki niz fiat ale przekonal mnie znajomy mechanik zajmujacy sie tylko dostawczymi. i jak na razie byl to strzal w dziesiatke. Naprawde niezawodne wygodne auto i tanie w utrzymaniu autko. Dobrze sprawuje sie w ekstremalnych branzach gdzie wozi sie naprawde duze ilosci towaru.
~baggio
Furgon krótki 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jeżdżę fiatem od 2001 roku i nie mogę nic złego powiedzieć. Poprzednim modelem przejechałem ponad 800 tys km bez żadnej awarii silnika! Jedynymi usterkami, które miałem to szczotki w alternatorze (poprostu się wytarły) i układ elektryczny klimatyzacji(przewody zmurszły od soli). Wymiany zużytych elementów zawieszenia uznaję jako rzecz normalną.
Fiat Ducato