Lista ocen Fiat Marea (278) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 361 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
CENA I JAKOŚĆ NIGDY NIE IDĄ PARĄ. UŻYWANĄ MARYSIĘ MOŻNA TANIO KUPIĆ. ALE LICZ SIĘ Z WYDATKAMI. JAK BYŁA NOWA TO CO INNEGO ZŁOTE AUTO ALE ZWIEKIEM ZŁOTO PRZEMIENIA SIĘ W MOSIĄDZ. ŁADNA W ŚRODKU, WYGODNA, MODNA SYLWETKA, DOBRE OSIĄGI. DUŻO PLUSÓW ALE I DUŻO MINUSÓW
~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Za ten rocznik, wyposażenie i wersję silnikową trzeba zapłacić około 10-11 tyś zł. Możemy oczywiście kupić sobie golfa trójkę składanego z 2 części albo innego \"niemca\" z wiadrem szpachli na karoserii. Polecam naprawdę przemyślany samochód, szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem.
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Za takie pieniądze przy zastosowanej technologii silnika(common rail), nie ma żadnych konkurentów. Generalnie nie jest to moje wymarzone auto, ale moge je polecic kazdemu. Wystrzegac sie tylko jak ognia regzemplarzy zgnojonych, rozbitych i zajedzonych.
~norky16
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Za rocznik 1997 zapłaciłem 13 tys- miałem w planach kupić golfa III 1.9 za 14.500 - teraz tego nie żałuje wedłóg mnie MAREA jest o 2 klasy wyżej niż golf- pamiętajcie GOLF III to tylko reklama. Kupując go sprowadzanego umów się odrazu z lakiernikiem:)
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
za ta cene fiat proponuje naprawde duzo wiecej niz konkurencja teoria o zawodnosci fiata nie sprawdza sie wogle swietne auto w necie mozna znalesc porownanie z oplem vectra i peugot 407 tabela mowi wszystko uwazam ze fiat wypada najlepiej...
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
BEZNADZIEJNA JAKOŚĆ A CENY CZĘŚCI JAK W SAMOCHODACH ZACHODNICH NAJGORSZY ZAKUP GORĄCO NIE POLECAM Zwolennicy fiatów to w większości fanatycy, którzy w większości nie jeździli samochodami takiego pokroju jak np. avensis, passat, vectra, bora, laguna.
~Billy
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Za moją Merry zapłaciłem 1600 zł, włożyłem w Nią drugie tyle aby naprawić większość rzeczy (wahacze, stabilizatory, amortyzatory, hamulce, drążki, tuleje, ręczny plus kilka innych). I na bieżąco jest serwisowana po niedużych kosztach.
~Kamil
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Maryśką przejechałem przez około 2,5 roku nieco ponad 100 tyś. Wymieniłem następujące elementy: sprzęgło, wahacze przód, łączniki stabilizatora, amortyzatory tył, czujnik temperatury zewnętrznej, tarcze hamulcowe oraz bębny
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
zapłaciłem za niego koło 6 tysięcy...tragedii nie ma, ale poprzednik fiata(espero) kosztował mnie 3.5 tyś. nigdy nie był jakoś łaskawie traktowany i serwis odwiedził 2 razy(pompa i wtryski-wina rzadkiej jazdy na paliwie-miało LPG)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dpiaszcz@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto godne polecenia. Przez 3 lata użytkowania nie sprawił kłopotów. Silnik doś ładnie, równo pracuje, chociaż przy długiej jeździe jest trochę uciążliwy. Jdyną wadą są szybko wybijające się gałeczki i raz w roku czeka nas wymiana.