Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
przechodnie zwracają uwagę na ten samochód jego wygląd jest świetny i lakier błekitny a sinik 2.0 20V 154KM 5 cylindrów i każdemu szczena opada
~Damian
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
wspaniałe auta za naprawde niewielkie pieniądze, niezawodne i wytrzymałe i nie pali tak strasznie a jazda na gazie(sekwencja) to czysta ekonomia
~hassassin
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto oceniam bardzo dobrze, bo jestem bardzo zadowolony z samochodu. i chociaż ma kilka niedoróbek, na tyle ile ja jeżdżę jest to auto niezastąpione
~tomek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Całkiem przyjemne auto, wygodne w środku, przemyślane, silnik wystarczający do spokojnej jazdy (choć potrafiący przy umiejętnym wykorzystaniu pokazać pazurki)
~Aleksandra - tipo i marea weekend to świetny wybór
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
2002 rok kupiony za 14 000 zł w doskonałym stanie - lepiej nie można było wybrać. Gorąco polecam nawet tym, którzy uważają, że fiat to nie samochód!!!
~damas1972@tlen.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
fajne autko za małą kase i klima jest i elektryczne szyby auto alarm z pilotem nawet we włoszech widziałem maree jako radiowóz policyjny
~KrzysieK
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo wygodne i przestronne, ładnie wyglada, wnetrze chyba najłądniejsze z tego rocznika w samochodach tej klasy ;) jeszcze mnie niezawiodło jest ok
~MarekC
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Duży, przestronny elegancki samochód za przystępną cenę. Ma kilka uwag - ale które auto ich nie ma :-))) Pozdro dla wszystkich fiatowiczów !!!
~rychu1@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jak ktoś nie ma fobi na temat italiańców i samochodów na f... to polecam, zrobiłem nim 76 tys w tym 36 na LPG i jestem bardzo zadowolony.
~lukas b.
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Za takie pieniadze nie dostanie sie chyba bardziej komfortowego samochodu w tym roczniku a szczeze mowiac wole tego fiata niz astry.vectry,focusy czy mondeo.
Fiat Marea Sedan