Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert-kazimierski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
zaliczyła 5 razy Alpy zimą,rodzina 5 osobowa z pełnym rynsztunkiem narciarskim,3 razy południowe Włochy,Ani razu nie zgasła ,nie stanęła, nie wysiadło nic podczas żadnej podróży,może trochę za dużo spala benzyny -ale cóż
~ciekawski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Po 12 miesiącach jazdy tym autem jedyna powazniejsza niedogodnoscia jest ciągłe wysłuchiwanie opini na temat FIATA które nijak mają sie do rzeczywistosci. Gadaja najczesciej ludzie którzy nigdy fiatem nie jeździli.
~gwe
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo dobry uniwersalny samochód. Wygodny - daje sie nim pokonac bez przerw(noclegów) trasę 2500km i większą bez zmęczenia. Nie lubi wolnej jazdy - miasta. Używam go też do prób sportowych. Nic się nie psuje.
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat z wyższej półki, całkiem wygodny na dłuższe trasy, bezpieczny, Czasem coś się sypnie ale jeśli regularnie serwisujesz i robisz przeglądy to powinno być OK, ale nie w ASO bo ASO Fiata nie mają najlepszej opinii.
~tadeusz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
samochod duzy ,tani w utrzymaniu, bezawaryjny,kupiony mimo przebiegu 380tyś km i koloru bialego,auto warte polecenia.jednak nalezy pamietac aby bylo z zagranicy i serwisowane do konca, najlepiej francuskie
~michnik
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Ogolnie kupilem auto za 10tys z klima polautomatyczna mocnym silnikiem duze i z ladna sylwetka Ogolnie bardzo polecam. Nie nadaje sei tylko na dojazdy do pracy do >3km bo spala wtedy kosmiczne ilosci paliwa!
~zielarek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
nic dodać nic ująć. za takie pieniążki nie kupisz auta w tej klasie, z takim wyposażeniem, wystarczająco komfortowego. naprawde maryśka to bardzo udany samochod. wogole nie zaluje tego zakupu. polecam
~salwat_02@yahoo.com
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Kupiłem bez przekonania ale zal by mi było teraz sprzedawać. Zresztą spadek ceny w pierwszych trzech latach jest kosmicznie duży że teaz to już trzeba jeździć - a uważam że naprawdę jest czym.
~bonaso@allegro.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie super autko za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wygodne i dość szybkie. Nie miałem jak dotąd żadnej poważnej awarii, ale drażnią drobiazgi takie jak odparzające się lusterka i klamki.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Sedan
7,8
11,2
~alaska
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
auto wygodne, konfortowe, dużo miejsca , dość dober osiągi, nawet na gazie (LPG), niestety usterkowość jak we Fiacie, kiedyś miałem Tico i był bardziej niezawodny (w podobnym przebiegu).
Fiat Marea Sedan