Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Billy
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Merry można dostać w naprawdę fajnych pieniążkach, generalnie bogato wyposażony i przestronny samochód, wersja HGT jest niesamowita pod względem osiągów i kosztów eksploatacji.
~pimpinella
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mimo wszystko nieźle - 10 lat użytkowania, w tym kilka lat intensywnych jazd po polskich drogach. Wygodny w mieście. Duży bagażnik na rodzinne zakupy w supermarkecie :-)
~Roger84
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Dobry dla osób, które chcą mieć dość szybki, w miarę solidny i przede wszystkim tani samochód a przy tym praktycznie bezawaryjny o dobrej dostępności tanich części.
~grzegorzl600
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Niedoceniane auto, wiem co mówie bo to moja trzecia Marysia, nie lubi gazu i oszczędzcie jej tego a odwdzięczy się niezawodnością, duży bagażnik, fajne auto rodzinne o ładnej sylwetce
~XXXX
Sedan 2.4 JTD 131KM 96kW
bardzo cichy jak na dizla, wygodny zwlaszcza na dluge podruże, bardzo dobre przyspieszenie przydaje sie podczas wyprzedzania130 koników sprawuje sie bardzo dobrze bardzo ekonomiczny
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
bardzo fajne auto, najprawdopodobniej jak moje auto bedzie juz zmeczone moja eksploatacja kupie sobie takie samo tylko mlodsze. Zawsze mi sie ten model podobał.
~chycio@o2.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Nie żałuję. Moje kolejne auto, to napewno będzie FIAT. Proponuję nie słuchać mechaników, którzy twierdzą, że nie warto kupować Fiata. JA naprawdę gorąco POLECAM.
~Adamuz
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
za bardzo awaryjny ale w końcu jest powypadkowy. Silni zaczyna szwankować choć ma dopiero 126 tyś km, bardzo dużo miejsca i ponad czasowa sylwetkach (szczególnie latem na alusach)
~plebi@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
ogolnie fane autko, duze, ekonomiczne i dynamiczne, ogromny bagaznik, wysoki komfort jazdy, polecam wbrew co niektorym opiniom osob ktore nie mialy a sie wielce wypowiadaja

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jerzy
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Powinno mieć lepsze przednie zawieszenie i bardziej odporny na korozję tłumnik. Innych usterek w trakcie użytkowania nie stwierdziłem. Uważam, że jest to doskonały samochód.
Fiat Marea Sedan