Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ramstein
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
silnik bardzo dynamiczny 147 KM, lubiacy wysokie obroty, auto raczej niezawodne, twarde niskie zawieszewnie do sportowej jazdy, przyzwoite oswietlenie - soczewki valeo, bardzo dobre hamulce tarczowe z przodu i z tylu, niezle spalanie w stosunku do mocy ok. 10l/100 w miescie, ABS dobrze pracujacy, wydajna klimatyzacja - rowniez z tylu nawiew
~rmichniuk@poczta.poznan.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
ponieważ ten samochód dostałam w prezencie od losu :) nie powinnam narzekać , ale gdybym miała te pieniądze -byłoby to inne auto .Stylistycznie jest super.Osiągi też niezłe. tylko ta usterkowość . Nie winię do końca stanu dróg (pierwszy raz drążek stabil. wymieniłam zaraz po okresie gwarancyjnym ) , niestaranne zawieszenie drzwi - starty lakier na progach
~obogus@vp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Po 65000 brak ważniejszych usterek nie licząc wymiany zarówki podświetlajacej deskę rozdzielczą, po siedmiu latach wymiana wydechu ,niestety nie na fiatowski - zbyt drogi.Przy normalnej eksploatacji auto odpłaca się małą awaryjnością. Zdziwiny jestem opisami awarii alternatora.Potwierdzam malą wydajność klimatyzacji.
~bula
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
autko naprawdę godne polecenia!!!! jak na fiata naprawdę super mozna powiedzieć jedyna limuzyna fiata :-) części taniutkie zresztą nic się zabardzo nie psuje części eksploatacyjne również bardzo tanie szkoda tylko że już nie są produkowane bo bym kupił następne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Igor
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto godne polecenia. Silniki podobno niezniszczalne, choć osprzęt lub czasem spłatać figla. Auto zaprojektowane z polotem. Niewiele aut zaprojektowanych ok. 1996 roku może pochwalić się taką lekkością linii. Super przetłoczenia na masce i klapie bagażnika. Marka po za kręgiem zainteresowania złodziei.
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Kupując ten samochód chyba oczekiwałem czegoś lepszego. Mam go od marca...jak na razie marysia oszczędziła mój portfel tylko 2x1 miesiąc. Wiecznie problemy...to pompa, świece to zawieszenie. Może to wina poprzedniego właściciela, może mam pecha...nie wiem. Obecnie próbuję go sprzedać-może się uda
~kk
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Tanie auto,i dostaje sie tanią jakosc.Nie jestem z tych co to narzekaja na fiaty itp,poprzednie auto tez bylo fiatem.Nigdy nie doszlo do awarii unieruchamiajacej pojazd,ale tryliardy malych usterk z wielka czestotliwoscia wierzcie mi wykańczają czlowieka 10x szybciej niz jedna powazna na rok.
~hot_hits@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
wachacze wymienione przy 70000, łącznik stabilizatora 100000, amortyzatory 100000, wydech do bani, szybko się podziurawił, przewód od klocków hamulcowych urwał się bardzo szybko,głośniki trzeszczą, żaróweczka w schowku to kiepska sprawa, ale jakoś lubię ten samochód, ma w sobie coś????
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo ładny samochód ale wersja sedan trochę rzadziej spotykana wiec droższe np.lampy tył. Ogólnie samochód do najtańszych w naprawach nie należy a w przypadku stłuczki lepiej kupić drugi samochód bo części zamienne nowe okropnie drogie (używanie często droższe np. lampy przednie)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KENZO24@POCZTA.FM
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
FAIAT I FORD H... WORT. HMMM MYSLE ZE JA TAK NIE MOGE POWIEDZIEC . ZA TAKIE PIENIADZE <19,600> AUTKO CAŁKIEM POKAZNE NIEZLE WYPOSAZONE AUTKIEM BARDZO DOBRZE MI SIE JEZDZI I NIE MA CO NAZEKAC.
Fiat Marea Sedan