Lista ocen Fiat Marea Sedan (148) - Całokształt

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbynio
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie nie jest żle, jak na tę cenę. Samochód jest niezawodny, ma niezłe osiągi, duży bagażnik i ładną sylwetkę. A co najważniejsze nie jeżdżą Fiatami łyse ciołki w czarnych skórach, ze złotymi łańcuchami. Tacy mają Mercedesy albo BMW- dlatego nigdy sobie takiego nie kupię!
~szmajdziej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To już moja druga Marea więc nie przez przypadek wszedłem drugi raz do tej samej rzeki ;)Autko ma fajne wyposażenie i bardzo przyjemnie się prowadzi. Linia nadwozia po dziś dzień jest miła dla oka i nie wygląda na swoje lata.W końcu to włoszka!
~Adam
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Dobra alternatywa dla segmentu. Uważam, ze w porównaniu np z Vectrą B 1,6 16V, Audi A4 1,6, wypada lepiej i kosztuje połowę ceny. Warunek to kupić z pierwszej ręki, małym przebiegiem i w dobrym stanie. Nadwozie ocynk, brak zainteresowania u złodzei.
~lala
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
jest dobrze . Za te pieniądzę ... cóż mozna kupić - nic lepszego . Auto jest dobrej jakości , ładne ,dobrze sie prowadzi , psuje jak każde inne ... jak ktos potrzebuje niepsującego się niech kupi niemieckie -one się nie psują , nie rysują i nie starzeją .
~marcin
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Elegancki i przestronny samochód z wielkim bagażnikiem. Dobry wybór dla młodej rodziny z dziećmi. Niezłe wyposażenie (klima, el. szyby, poduszki, wielofunkcyjne radio fabryczne). Tylko silnik za słaby do dynamicznej jazdy - 100KM to minimum.
~rbil@pf.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ladna wloska stylistyka, dynamiczy silnik, fajne sztywnwe zawieszenie ale srodek ciezkowsci troche za wysoko - samochod niepewnie prowadzi sie w ostrych zakretach. Fatalna trwalosc elementow zawieszenia. Tlumik wymieniony po niecalych 2 latach.
~ssakV
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
W ciągu 14 lat użytkowania wymieleniłem alternator silniczek krokowy tłumik, cewki. złamaniu uległa konstrukcja fotela kierowcy. Auto uległo zniszczeniu w zderzeniu czołowymn ocalając mi życie
~Jacek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo dobry samochód.Teraz kupuję nowy ale tego nie sprzedam.Szkoda mi go oddawać za grosze.Nigdy nie zamieniłbym na jakieś niemieckie pudło z drewnianym zawieszeniem.Do tego piękna niestarzejąca się sylwetka.
~Tomek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
mam 200tys przejechane ... 2 zajechane alternatory... 2 rozruszniki ... nowy komplet wtryskiwaczy... rozpadniety/spekany fotel kierowcy a waze 65kg... Samochod fajny ale kilka razy w trasie mnie rozczarowal...
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Sedan
7,8
11,2
~tytus100x@interia.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Hmm. Za tą cenę auto godne polecenia, duży plus dla blacharki (podwójny ocynk), spokojna linia nadwozia, dyskretna elegancja. Jak do tej pory auto mnie nie zawiodło czego życzę wszystkim użytkownikom tego auta.
Fiat Marea Sedan