Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

3,8
~przemo1971@poczta.fm
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Samochód dla 4 osobowej rodziny ( w tym 2 dzieci) sprawdza się idealnie na dłuższe wyjazdy poza miasto, natomiast nie polecam kupna samochodu na dojazdy do pracy (około 3 km), ponieważ w baku bardzo szybko ubywa paliwa. Bagażnik jest bardzo duży (500l) ,ale przedmioty duże gabarytowo raczej trzeba przewozić w kabinie, ze względu na mały otwór pod klapą. Wewnątrz kabiny jest bardzo estetycznie i funkcjjonalnie, materiały ,z których zostały...
3,4
~Zientas
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
To jest mój ostatni FIAT (a miałem ich już trochę, lub przynajmniej okazję eksploatować).
3,5
~@p@p
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
1.6 Nie ma co oczekiwać cudów szczególnie w gazie ale jest całkiem nieźle można spokojnie wyprzedzać na 3biegu :). Po kupnie odrazu wymieńcie pasek rozrządu gdyż moze czekać wsa przykra niespodzianka:( a wtedy jak dobrze pójdzie to 1700zł w plecy niestety miałem tego pecha. (Silnik)
~Tofana@autograf.op.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
MNoże nie rewelacja, ale polecam gorąco Mareę. Niedrogi, niezawodny, nie budzący zainteresowania złodziei, samochód.
~KENZO24@POCZTA.FM
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
FAIAT I FORD H... WORT. HMMM MYSLE ZE JA TAK NIE MOGE POWIEDZIEC . ZA TAKIE PIENIADZE <19,600> AUTKO CAŁKIEM POKAZNE NIEZLE WYPOSAZONE AUTKIEM BARDZO DOBRZE MI SIE JEZDZI I NIE MA CO NAZEKAC.
3,2
~rbil@pf.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ladna wloska stylistyka, dynamiczy silnik, fajne sztywnwe zawieszenie ale srodek ciezkowsci troche za wysoko - samochod niepewnie prowadzi sie w ostrych zakretach. Fatalna trwalosc elementow zawieszenia. Tlumik wymieniony po niecalych 2 latach.
4,1
~Soczkien
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Auto jest ładne i oryginalne. Ma ponadczasową stylistykę. Poza tym wątpliwe że drugi taki sam będzie stał na parkingu :)
3,7
~michnik
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Ogolnie kupilem auto za 10tys z klima polautomatyczna mocnym silnikiem duze i z ladna sylwetka Ogolnie bardzo polecam. Nie nadaje sei tylko na dojazdy do pracy do >3km bo spala wtedy kosmiczne ilosci paliwa!
~Kamil.Kraków
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód wygodny, przestronny, spory bagażnik, miły w prowadzeniu, trochę sportowy wygląd i brzmienie silnika. Zależy co kto lubi.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Sedan
7,8
11,2
~andrzej.michta@gmail.com
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Polecam wszystkim, którzy szukają dynamicznego, oszczędnego, rodzinnego samochodu, który ma bagatela 500 l pojemność kufra, rozpędza się swobodnie do 190 km/h nie przekraczając przy tym nigdy spalania 8l/100 km. http://allegro.pl/item513379023_fiat_marea_1_9_td_ksenony_serwisowana_w_aso.html Polecam, ja już się nią nacieszyłem, czas na nowszy egzemplarz :)
Fiat Marea Sedan