Lista ocen Fiat Marea Weekend (199) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Srzynia biegów przynajmniej u mnie nie jest super, przyczyna to (chyba) psujący się stabilizator(tak to się chyba nazywa) 3 biegu, ponieważ czasami słychać dziwne dźwięki przy zmianie na 3-kę, pozatyw 3 bieg wogóle ciężko wchodzi.
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Wszystkie biegi wskakują bez problemu. Skrzynia dobrze zestopniowana. Do ciągnięcia kempingu auto bardzo dobre. 4 bieg 80km/h i 2200obr/min. Wysoki moment obrotowy od 2000obr/min i kemping lekko idzie pod górę
~mariusz
~smoluchaa
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale u mnie z jedynką i dwójką są problemy, bo przy toczeniu się samochodu wrzucić jedynkę bez zgrzytu to nie lada wyzwanie. Od Trójeczki jest w porządku :)
~rodzyn01@op.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
pomijając wsteczny, który mojej żonie sprawia wiele kłopotu - jest O.K. Biegi są dobrze zsynchronizowane, na dwójce i trójce mozna sobie nawet trochę poszaleć, piątka dostępna już od 60 km/h bez dławienia.
~aga
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
ciężko wchodzi bieg wsteczny, zgrzyty jeżeli sprzęgło nie jest max wciśnięte w podłogę; krótkie przełorzenia i nie wchodzi gładko; zmiana połozenia drążka biegów wymaga nieznacznego wysiłku
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Było by bdb gdyby nie ta strasznie krótka i mulasta 1, która średnio sobie radzi przy starcie z taką masą. Pozostałe biegi są naprawdę elastyczne i bardzo dobrze spełniają swoją rolę.
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Manualna Zalety: Nie trzeba się siłować aby wybrać dany bieg Wady: Pomimo tego co wpisałem jako zaleta to biegi mogłyby wchodzić ciut lżej, większych wad nie zauważyłem
~pawi23@o2.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Raz jest oki a czasem są problemy z 1 i wstecznym, delikatnie haczą ale lepiej niż w golfie tam zawsze był problem z 1. Ciężko chodzi sprzęgło mimo że jest hydrauliczne.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aspires
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Skrzynia precyzyjna, krótki drążek zachęca do \"machania\".Niesamowicie krótka 1-ka i 2-ka.Z koleji 5 bieg można traktować jak \"nadbieg\" najlepszy na trasie.
Fiat Marea Weekend