Lista ocen Fiat Marea Weekend (184) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwe
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Tu już trochę gorzej. Nawiew bardzo cichy, ale średnio wydajny. Przy chłodnej, deszczowej pogodzie szyby parują jak opętane. Klimatyzacja OK, choć używam sporadycznie. W zimie nagrzewa się bardzo wolno.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Wentylacja bardzo przyzwoita. Latem klima automatyczna, zimą ustawiasz sobie temperaturkę i jest tyle ile ustawiłeś. Bardzo dobrze. Dodatkowo nadmuch na tył, czego chcieć więcej?!
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
daje ocene dobrą bo jak narazie nie miałem okazji wypróbować ogrzewania na mrozie ja mam wersje HLX posiada automatyczną klime więc latem można się preziębić bo sople wiszą pod nosem
~mariusz.korz@wp.pl
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
OGRZEWANIE TAKIE SOBIE - FAJNY SYSTEM JAK MA SIĘ KLIMĘ WŁĄCZĄ SIE DOPIERO JAK SIĘ SILNIK ZAGRZEJE. SZYBY BARDZO PARUJĄ NAWET Z KLIMĄ - CIĘŻKO TO USUNĄĆ SZCZEGÓLNIE BOCZNE.
~rezim
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Przy sprawnym termostacie grzanie niezle i zaczyna dzialac po kilku przejechanych kilometrach. Klimatyzacji nie ma i to najwieksza wada - nie da sie eksploatowac auta latem.
~mario_74@onet.eu
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Mimo, iż jest to kombi ogrzewanie daje radę, klima też sobie radzi. Mam autko krótko zatem nie zdążyłem sprawdzić klimatycznego luksusu w letnie upały...Ale myślę, że będzie dobrze.
~bartlo@o2.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Posiadam klimatyzację - może dlatego. Żadnych problemów. Szybko się grzeje i chłodzi. Szyby odparowują nalezycie. Nieco problemu czasami z bocznymi szybami bagaznika.
~Marian Ł.
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
wydajna wentylacja z rozdziałem na przód i tył samochodu, ciekawy patent to nadmuch powietrza na szybę przez dodatkową kratkę nad radiem, ogrzewanie radzi sobie całkiem dobrze,
~zibi
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Klimatyzacja zabiera dużo mocy silnikowi. Potrzeba sporo czasu na schłodzenie wnętrza - zwłaszcza przy dużych upałach - dlatego w jeździe miejskiej nie zawsze przydatna.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
zimą grzeje świetnie, szczególnie system max defrost, po kilku minutach wszsystkie szyby są czyste. Gorzej podczas deszczu, trzeba jeździć na klimie, bo inaczej szyby parują
Fiat Marea Weekend