Lista ocen Fiat Marea Weekend (184) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~edmundo
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Zalety: po prostu działa, chociaż przy dieslu trzeba długo czekać, aż zimą poleci ciepłe powietrze Wady: patrz opis dot. zalet
~tool
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
W moim starym mondeo miałem ogrzewanie przedniej szyby i tego mi bardzo brakuje. Klima przeciętna mimo nowiutkiej chłodnicy.
~Krzyś Gorzów
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Funkcja DEF włącza klimę, nawiew na szyby i grzanie tylnej szyby. Generalnie szybko się nagrzewa i wentyluje, mimo dużej kubatury.
~mR
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Moja wersja posiada klimatyzacje z możliwością dokładnego ustawienia temperatury (taki niby klimatronik) wiec jest OK .
~sasiad
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
klima super chlodzi, a w zime jak sie wlaczy MAX DEF to w kilka minut wszystko odmarza i w kabinie robi sie cieplo
~Tomasz
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Dopóki działa dobrze termostad jest ok ale gdy padnie to masakra, ciężko nagrzać kabinę, a odparować szyby to już wogóle inna bajka.
~Adam Odradzam.
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
po włączeniu klimatyzacji silnik jest dwa razy głośniejszy i na jedynce ledwo rusza, więc nie używam klimatyzacji
~Pavlo
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Szybko się nagrzewa i ogólnie byłbym zadowolony gdyby nie straszne parowanie szyb na początku. Gdy się nagrzeje to już jest super.
~łysy
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
bez klimy byłby problem z parowaniem szyb, jakoś makaroniarzą nie poszło, autko nagrzewa sie szybko i równomiernie
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend
7,1
7,4
10,7
~rodzyn01@op.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Cienko, przy 3 osobach (+żona i dziecko+ja) szyby zaparowane. Pocieszam się tym, że w innych autach było podobnie.
Fiat Marea Weekend