Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
wymieniłem wszystko co sie wymienia w samochodzie jesli sie o niego dba i sie nim troch jezdzi :wahacze przednie 2 szt.,amortyzatory 4sz,łożyska z piastą tył 2 szt.+ szczęki hamulcowe,klocki+tarcze przód,sprzęgło kompletne(lucas) padło łożysko,wtrysk 1 szt. pompa hamulcowa,alternator na nowy(wjechałem w dużżżą wodę),filtru,olej co 10-15 tkm,rozrząd kpl(rolka prowadzaca,napinajaca,pasek) co 85tkm,płyny(chłodzący,hamulcowy,akumulator,tłumik...
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Coś ciągle się psuje. Pełna paleta usterek: -klimatyzacja - rozszczelnienia -rezystor pierwszego biegu wentylatora - błąd konstr. -przekładnia napędu klapy wewnętrznego obiegu -przepalające się źródła światłą w kokpicie -urywające się wszelakiego typu linki!!!! -zamek tylnej klapy -mechanizm opuszczaniu koła zapasowego -termostat -rezystor sterowania siła nadmuchu -łączniki opraw oświetlenia rzędu tylnych siedzeń -rdzewiejący...
~sebanek
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Popsuło mi się: popielniczka - teraz jest stale otwarta, osłona przeciwsłoneczna pasażera - ciągle spada,klapki schowków w bagazniku, mechanizm opuszczający koło zapasowe (naprawa 400zł), odleciał napis MULTIPLA z klapy bagaznika, połamał się mplastikowy próg w bagażniku (zupełnie), plastilowy próg pasażera, schodzi gumowa warstwa wykończenia plastków, klapa bagażnika opada pod własnym ciężarem - zwłaszcza zimą
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
ni stąd ni zowąd oświecanie się kontrolek ładowania, abs, chamulca ręcznego(wszystko było sprawne ładowanie itd)po wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy, zawieszenie nie wytrzymuje naszych dróg, ale ten problem dotyczy większośći marek dla tego daję 3+.
~fiat_multipla@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Kilka drobnych usterek (wyciek oleju pod filtrem - źle dokręcony, wyciek płynu chłodniczego na złączach węży - wystarczyło trochę podokręcać zaciski, notorycznie ulatujący korek od zbiornika płynu spryskiwaczy - w zimie).
~warto rozważyć zakup Multipli
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Drobne usterki to zmora Multipli. Stukania z zawieszenia, sworznie, elektronika (kontrolka silnika, kontrolka oleju).
~stk4@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Przepalił się bezpiecznik do podnośnika szyby, nie zawsze od razu wchodzi wsteczny bieg. Bierze 1/3 l oleju na 1000 km
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
kolega mowi ze przez 3 lata nie zepsulo sie nic, biorac pod uwage moja rowniez dobra opinie o UNO ktorym jezdzilem przez 9 lat daje 4
~umm572@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
producent zadbał o kilka ciekawych schowków i dodatkowe, niestety dość drogie gadżety, instalacja gazowa to wydatek ok. 5,5 tys zł
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW
11,2
~Multipla_2006 Jarek
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
plastiki na tablicy rozdzielczej jak plastelina poza tym jest ok