Lista ocen Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 (36) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Tylko za sprawą zredukowania głównego przełożenia w porównaniu do innych modeli fiata z tym samym silnikiem, to auto jeździ. Przy6 przebiegu 180 tyś. km wymieniałem łożysko w skrzyni biegów i przy okazji sprzęgło. Wydaje mi sie że poprzedni właściciel tym Multiplaczem holował samochody na lawecie. Mimo tego 4.
~inż.
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Wada rozwiązania konstrukcyjnego z linką od skrzyni biegów. Częste problemy. Bardzo niska trwałość kół zębatych w skrzyni. Zużywają się synchronizatory, mechanizm różnicowy. Trwałość porównywalna z FSO Polonez. POMYŁKA !!!!
~M
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
elastyczność bardzo dobra, łatwość zmiany przełożeń, tzw joystic, były problemy, ale auto odkupiłem od kobiety która jak można zauważyć po stanie pedału, trzymała na nim stopę po zmianie przełożenia
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
zmiana biegów w multipli bardzo wygodna, umieszczenie lewarka na wysokości kierownicy to rozwiązanie, którego nie znajdzie się u konkurencji, przy szybkich zmianach mogłaby być dokładniejsza.
~brzuch0@o2.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Przebieg 145 tyś przy gęstym oleju w zimie zgrzyta przy wrzucaniu 2 zgrzyta, przy 5 zgrzyta bez wzgledu na temperature. Może to wina sprzęgła nie wymiene od nowości
~umm572@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Ułożenie dźwigni biegów doskonałe, nalezy uważać przy zbyt dynamicznym ruszaniu z 1. przy zbyt duzych obrtoach 2 wchodzi z małymi zgrzytami, auto nie nadaje się do rajdowych startów
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
W moim aucie skrzynia biegów sprawuje się całkiem przyzwoicie, nie mam problemu z tzw. włożeniem któregokolwiek biegu. Biegi wchodzą delikatnie.
~julian-jools (jools_jl@wp.pl)
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
no wlasnie- joystic prawie przy kierownicy- przy wiekszych pred. bardzo bezpieczne rozwiazanie- 2 rece na kierownicy
~Przemek
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
świetnie spasowana skrzynia biegów z długim pociągnięceim na 4 biegu bo do 170km/h śmiało mozna ciagnać
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW
11,2
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
dobrze niemam problemów z nią ew.teraz dopiero zaczynają się małe wycieki z pod 5 biegu