Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojciech
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
bezkonkurencyjnie duży bagażnik (największy w swojej klasie), podłoga bagażnika bez progu (+), duża długość samochodu w części pasażersko-bagażowej, w standardzie HL relingi, wbudowane halogeny p-mgłowe, zamek centralny, szerokość samochodu mniejsza od innych (wielki + w mieście, nie rozumiem tych, którym potrzebna jest niewykorzystana szerokość samochodu - nie koniecznie z korzyścią dla pasażerów), brak następcy w klasie cena-przestrzeń...
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
samochod idealny do traktowania go jako samochod do bardzo brudnej roboty typu wozenie cegiel kamieni szaf, mebli wszelkich psa nad rzeke, drzwi, okien i paru innych rzeczy. w tym sprawdza sie idealnie. jesli ma to byc samochod rodzinny na dlugie wyprawy to odrradzam - kiepskie wykonanie komfort zaden sporo pali. nie jest tak usterkowy jak mozna by sie spodziewac:) kupilbym ten samochod po raz drugi ale tylko dla tych rzeczy ktore opisalem...
~poster
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód jak na swoją cenę. Przy przebiegu 171 000 km w zasadzie tylko wymiany eksploatacyjne (nie licząc szyby przedniej uszkodzonej kamieniem i jednego reflektora, co też było zasługą kamienia). Trzeba jedynie uważać na peknięcia alternatora i łożyska w wachaczach tylnego zawieszenia (UWAGA! w ASO Fiata wymieniaja całe wachacze w cenie ok 1000 zł. Są komplety naprawcze w cenie ok 80 zł. Tak w ogóle to wygodne i niezawodne auto.
~urbanskirobert@o2.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Najtańsze kombi w swojej klasie, auto proste i niezawodne. Idealne dla osób traktujących samochód jako środek transportu , a nie kolejne dziecko w rodzinie. Kupiłem za 7 800 zł w autokomisie. Za te pieniądze mógłbym kupić najwyżej 15 letniego VW. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Trzeba pamiętać o jednej rzeczy - auto ma wysoko środek ciężkości - przy dużej prędkości (ponad 100 km/h) żadnych ostrych manewrów kierownicą.
~noip@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
1998r - pierwszy właściciel wersja podstawowa 102 tys.km plusy:-bardzo pakowny, łatwy do załadowania, wytrzymały i uniwersalny samochód, praktycznie nie rdzewieje, tani serwis i dobra dostępność tanich części,zadziwiająco wygodny, nikt go nie ukradnie. Minusy: bardzo ślamazarny silnik, duże zużycie paliwa - 8l trasa nawet powyżej 11l w trasie. dosyć słabe hamulce gdy samochód obciążony. Lubię go i używam częściej niż C5 !
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Fiat po 9 latach używany w normalnych warunkach to totalna techniczna i finansowa porażka .Najgorsze jest to że nie wiem co teraz z tym g.zrobić -sprzedać ? kto to kupi?trzymac i naprawiać popadając w finansowa ruinę ? czy Kongres USA zabierze mi może ten toksyczny samochód? ...Po prostu rozpacz .To moje trzecie auto a kolejne którym dysponowałem .Kompletne dno .Odradzam nie kupujcie tego Fiata.
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Autko już sprzedałem, choć z ciężkim sercem, bo jeździło się naprawdę dobrze, przyspieszenie, prowadzenie, manewrowanie na parkingu, po prostu super. Przewieźć można sporooo, niestety przyczyną rozstania była nadmierna awaryjność i pochłanianie przez ten samochód 125% mojej niemałej wypłaty. Jestem wściekły, że musiałem go sprzedać, bo praktycznie nie w kij ni w oko mi teraz zmiana samochodu była
~kris
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
To auto to prosta jak cep konstrukcja do powolnego przemieszczania się z punktu A do punktu B którą nazywam bimbajem. Do tego tania pod każdym względem cena i części. to powyżej nie jest jego wadą a zaletą, mam jeszcze audi a4 nie ma porównania pod żadnym względem, ale i tak lubię palio. no zużycie paliwa tylko nie najniższe ale też bez tragedii jak na benzynę.
~larsene@wp.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo mi sie sprzęt podoba, trochę drogie części w porównaniu z polonezem i maluchem, ale znajomi z mercem i astrą trochę więcej płaca za części. Wygodny, szybki, wysoko się siedzi-to jest super, po 3 godzinach astrą wysiadłem połamany a tu komfortowo, polecam podnieść tylną kanape o jakię 4 cm do góry - jazda na tylnym siedzeniu super
~AK
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Przejechałem Europę wzdłuż i wszerz, dwa lata pod rząd. Mój Palio nigdy mnie nie zawiódł (PS Niech szlag trafi Golfa) . Na autostradzie można się pościgać nawet z niktórymi GTI, a na przełęczach w Pirenejach zapewniał poczucie bezpieczeństwa i przyśpieszenie pod każdym wzniesieniem. A że trochę więcej pali, no cóż dla oszczędnych jest ropa lub gaz.
Fiat Palio I Weekend