Lista ocen Fiat Palio I Weekend (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hubikas1@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Po przesiadce ze Skody Favorit te auto jest dla mnie doskonałe, może ktoś kto jeździł samochodem z zachodniej Europy, może mieć inne odczucia przy porównywaniu. Dobre wyposażenie i silnik w wersji 1.6 HL, dobre przyspieszenia i wyciszenie wnętrza, całkiem niezły komfort podróżowania napewno ucieszą niejednego "statecznego" tatusia.
~Michał Moś
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochód elegancki, zaprojektowany tak, że łatwo ze spokojnego kombi przekształcić go w samochód wyglądający na sportowy. Gdy dokupisz alufelgi czternastocalowe wydaje się troszkę mniejszy, ale bardziej podrasowany. Auto ma też fantastyczne jak na swój segment radio. Przydałby się komputer i nawigacja.
~Mamert
Weekend 1.4 i 75KM 55kW
Przeciętne auto dla przeciętnego człowieka, całkiem sympatyczne, właściwie mnie nie zawiodło, poza akumulatorem który został zniszczony przez nieumiejetność naprawy blacharki w warsztacie fiata (tylna klapa źle spasowana powodowała nie wyłącznie światła w bagażniku).
~pioho1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
zawieszenie nie nadaje się do niczego - KICHA nie polecam silnik nie jest źle - niestety dużo pali benzyny lepiej uciałać troche kasy i kupić japońca lub niemca nawet starszego gdyby nie używane części kupione do napraw wolałbym go już sprzedać jako uszkodzony!!!! NIE POLECAM
~Darek_Leszno
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Komentarze są różne - ja ze swojego jestem zadowolony. Jedyne naprawy w ciągu całego okresu używania to wymiana alternatora (pęknięta obudowa), wymiana końcówek drążka (po 100.000) i wymiana ogranicznika drzwi - nie dolewam ani kropli oleju, auto pali na dotyk - czego się tu czepiać.
~kasia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Nie mam zastrzeżeń do samochodu, poza tym, że dużo spala, jest na szczęście przerobiony na gaz, więc można przeżyć, jest również pewien szkopuł, ograniczający widoczność kierowcy, dość szeroka listwa łącząca przednią szybę z drzwiami, zdecydowanie większa niż np. w VW.
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
Wolę dać wyższą końcową ocenę ponieważ nigdy samochód mnie nie zawiódł. Byłem kilka razy w Alpach na nartach 2 strasznie długie wyjazdy po Europie i nic. Nic się nie stało. Od zatankowania europejskiej benzyny Palio nagle zaczeło się ożywiać.Z niczym nie było problemów.
~Kaczor
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
Kupilem to auto po smiesznie malych pieniadzach wlozylem w nie przez rok 300zl ( z tym ze za robocizne nikomu nie place, sam sobie rozkrecam :))Polecam z tym silnikiem palio czy siene naprawe do codziennej jazdy i nawet na urlop bomba, taniocha
~trismag1@wp.pl
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
Nie polecam tego samochodu nawet wrogowi. Jest mało popularny na naszym rynku ( z tym motorem ). Jest kłopot z niektórymi częściami ( do klimy czy silnika ) Bardzo hałasujący i za łapczywy motor. Denerwujące drobiazgi jak i \"cięższe\" rzeczy.
~sly
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
bardzo porządny samochód. wady: 1. podstawowa - malo prestiżowa marka w najmniej prestiżowym wydaniu (brzydki) 2. brak klimy 3. niewygodna zmiana biegów 4. skromne wyposażenie zalety: 1. niesamowicie pojemny 2. niezawodny 3. niekradany
Fiat Palio I Weekend