Oceny Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW 1997-2003

Najnowsze oceny Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW 1997-2003

3,4
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Auto będzie nas nieco rozpieszczać, jeżeli tylko będziemy o nie dbali. Niestety mimo tego, że to kombi, nie nadaje się specjalnie na dalsze trasy, a to z powodu twardego zawieszenia, które daje się we znaki pasażerom poprzez charakterystyczne \"dolne dobijanie\". Wyśmienite ma to auto oświetlenie. Wewnątrz przy włączonych lampkach wszystko widać. Nawet rdza specjalnie się nie wżera. Co jeszcze??? Czasem tylko pas bezpieczeństwa haczy, co...
3,7
~adt
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Autko już sprzedałem, choć z ciężkim sercem, bo jeździło się naprawdę dobrze, przyspieszenie, prowadzenie, manewrowanie na parkingu, po prostu super. Przewieźć można sporooo, niestety przyczyną rozstania była nadmierna awaryjność i pochłanianie przez ten samochód 125% mojej niemałej wypłaty. Jestem wściekły, że musiałem go sprzedać, bo praktycznie nie w kij ni w oko mi teraz zmiana samochodu była
3,5
~602-355-824
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
rewelacją fiata są blachy które nie korodują to nasz drugi fiat w którym od nowości jest obite nadkole i nigdy nie było lakierowane a nadal jest czysto bez rdzy, poprzednio przełamana klapa bagażnika i również bez korozji
~Michał Moś
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochód elegancki, zaprojektowany tak, że łatwo ze spokojnego kombi przekształcić go w samochód wyglądający na sportowy. Gdy dokupisz alufelgi czternastocalowe wydaje się troszkę mniejszy, ale bardziej podrasowany. Auto ma też fantastyczne jak na swój segment radio. Przydałby się komputer i nawigacja.
2,3
~$$$$$$$$$$$
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
JESLI CHCESZ ZYC NIE KUPUJ TEGO SAMOCHODU PO 1600TSK KM SIADĄ CI HAMULCE I BEDZIE PO SPRAWIE ODRADZAM BARDZO DROGIE CZESCI ALE JESLI CIE STAC ZEBY GO KUPIC I UTRZYMAC TO CZEMU NIE WYDASZ WIECEJ KASY NA NIEGO NIZ JEST TEGO WART !!!!!!!
3,8
~mdk7@wp.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Ogółnie można powiedzieć niezły samochód za razsądne pieniądze.Z mojego doświadczenia dużo bardziej niezawodny i funkcjonalny oraz bardzo dynamiczny pojazd,lepszy od wielu bardziej utytułowanych i reklamowanych marek.
Dziennik kosztów dla Fiat Palio I Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
11,3
3,7
~DAREK
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
BOBRE KOMBI dla małego biznesu i jako auto rodzinne.jeśli ma wszystko co powinien i dba sie o przeglądy JEST NIEZAWODNY. zaletą PRZESTRONNY bagażnik. Dobrze trawi długie trasy jak i jazdy po mieście. POLECAM
3,3
~paolo0@poczta.onet,pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo dynamiczny silnik, miekkie zawieszenie gwarantujace komfortowa jazde, niezla ergonomia i ogromny bagaznik (nawet po zainstalowaniu 60-litrowej butli LPG) to niewatpliwe atuty. Wady to b.wysokie zuzycie paliwa i stosunkowo wysoka awaryjnosc.
~hubikas1@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Po przesiadce ze Skody Favorit te auto jest dla mnie doskonałe, może ktoś kto jeździł samochodem z zachodniej Europy, może mieć inne odczucia przy porównywaniu. Dobre wyposażenie i silnik w wersji 1.6 HL, dobre przyspieszenia i wyciszenie wnętrza, całkiem niezły komfort podróżowania napewno ucieszą niejednego "statecznego" tatusia.
~krokko
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
przyjemne autko, dużo przestrzeni wewnątrz, praktycznie bezawaryjne jeżeli się o nie dba
Fiat Palio I Weekend