Lista ocen Fiat Panda II (291) - Ergonomia

Na liście zabraknie 383 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~king 1975
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
W skrócie wszechobecna tandeta. Dżwignie kierunkowskazów za daleko trzeba odrywać rękę od kierownicy. Konsola środkowa z deski rozdzielczej ogranicza swobode ruchu kolan. Jesli ktoś założy radio to pięknie je widać jak na wystawie dobre dla złodzieji.
~rbpp
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Auto prowadzi się dobrze, zauważyłem, że przy prędkości większej niż 150km/h jazda przestaje być stabilna, duża wrażliwość na dołki, mam wrażenie, że auto odrywa się od jezdni, jak wpadnie w jakąś nierówność na drodze. Test na suchej nawierzchni.
~konar7
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wszsytko pod reka, analogicznie do innych modeli fiata. Wygodnie, minus za brak mozliwosci regulacji wysokosci fotela kierowcy, kierownicy oraz brak regulacji wysokosci pasa (nieskie osoby pasy przednie draznia po szyji!)
~Wojtkus23
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wszystko co niezbędne pod ręką. Lewarek skrzyni biegów, otwieranie szyb elektr. oraz radio znajduję się na środku i to fajnie wysoko co sprawia że nie trzeba odwracać wzroku i uwagi . deska rozdzielcza przejrzysta i prosta rewelacja
~saleen1451
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
O gustach się nie dyskutuje. Mnie brakuje dodatkowego miejsca na kubek z przodu, ale mam ubogą wersję. Wejście 12V musiałem domontować w schowku. Trochę bywa ciasnawo, ale generalnie wszystko jest pod ręką i dobrze się jedzie.
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
zbyt blisko umieszcona konsola fotela, fatalny (wymyślił to chyba debil) wlew spryskiwacza,drzwi nie do końća otwarte potrafią same zakmnąc się z hukiem-uwaga na dzieci,brak rokładanej tylniej kanapy -to największy minus nadwozia ,
~głupiec 2 razy płaci
Van 1.2 8v 60KM 44kW
ciasno ciasno ciasno ,dodatkowo zle umiejscowiony lewarek skrzyni, przy wiekszych przebiegach fotel daje sie we znaki poprzez gniecenie w kosc ogonowa jakas belka ,ciagłe usterki i w podsumowaniu duze koszty utrzymania
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Mam długie nogi i bardzo często jak wsiadam to się udeżam o konsolę środkową. Pedały mogłyby być bardziej oddalone od siebie (zdażyło mi się "zachaczyć" o pedał przyspieszenia w czasie hamowania.Na szczęście nie groźnie.
~Bartek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
W naszym przypadku to samochód dla dwojga, ew. w przyszłości + dziecko, więc wielkość samochodu i komfort jazdy jest wystarczający.Siedzenia super, mocno trzymaja, nie czuć zmęczenie nawet po 900-1000 km w ciągu dnia.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Olo
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
dolewanie płynu spryskiwacza, tutaj w konkurencji "utrudnić komuś życie" fiat będzie w czołówce. teraz się z tego śmieję ale konstruktorzy fiata projektowali to w poniedziałek po długim weekendzie