Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (197) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Mam porządne opony Hankook a i tak wszystkie szumy niosą się do kabiny. Silnik robi się hałasliwy powyżej 70 km/h. Niezłe radio pomaga, choć już zaczał mi pierdzieć głośnik w drzwiach kierowcy...
~Tomek z Bytomia
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
ponad przecietne jak na tą klase samochodu i te słabej jakości materiały użyte w środku. Oczywiście tak do max 110 km/h. Potem tylko głośniej radio trzeba zrobić. ale to w końcu auto miejskie więc jest cicho.
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest cicho do 120 km/h , póżniej obroty silnika i opływ powietrza robią swoje. Duże znaczenie mają też opony których używasz -nie oszczędzaj na nich, bo to jest Twój komfort i bezpieczeństwo.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Dam 3 gwiazdki. W mieście OK, nie ma do czego się przyczepić. Do 70-80 km jest też dobrze. Na Autostradzie powyżej 120 km/h jest już głośno i drażniąco. Do 120km/h (4.000 obr) jest znośnie.
~zaki
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Myślę że nie ma co spodziewać się cudów, to nie Maybach ;-) Jest raczej cicho, silnik słychać przy wyższych obrotach - wiadomo. Ale na tą klasę samochodu - jest dobrze. No i benzyna, to nie diesel ;-)
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Do prędkości 100 km/h jest moim zdaniem bardzo dobrze , na początku narzekałem na hałasujące opony , ale wszystko zależy od nawierzchni drogi/asfaltu . Przy jeździe miejskiej - bardzo dobrze.
~SO
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie jest to samochod klasy S, ale jest cicho. Widzialem porownania do m.in. ibizy i yarisai punto wypada najlepiej. Nie ma co wspominac o autach z 3 cylindrowymi silnikami od kosiarek.
~martroj@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
sam silnik, to zależy jak jedziemy rekreacyjnie to nie mam zastrzeżeń, jak podkręcimy obroty to robi się głośno, no i wiadomo duzo zależy od opon, miałem na początku takie /fabryczne/ co wyły strasznie.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
przy 180km/h nawet pęd powietrza nie przeszkadza w rozmowie. Mam wycięty środkowy tłumik i też za bardzo nie słychać jak pracuje. Punto w tej kwestii daje rade.
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Komora silnika jest dobrze wygłuszona, dopóki nie kręcimy go ponad 3000obr/min w kabinie jest cicho, jedynie wiatr szumi przy większych prędkościach dosyć odczuwalnie.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d