Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (197) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Po uruchomieniu silnik pracuje głośno, ale to szybko mija. Potem owszem silnik w kabinie słychać, ale nie jest to męczące, tak natężenie jak i sam charakter pracy silnika.
~Looner
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jak na auto tej klasy to jest bardzo dobrze. Na autostradzie przy 150km/h jedzie się jeszcze całkiem komfortowo. Jak wspomniałem, czasem odezwie się zawieszenie na większych wybojach.
~Maciej
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód niesamowicie głośny. Hałasuje silnik, zawieszenie, w środku wszystko trzeszczy stuka i jęczy. Serwis poradził mi, żebym podczas jazy słuchał głosno radia.
~Olek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
przy spokojnej jeżdzie bardzo cicho, na postoju nie słychac włączonego silnika, trzeba sie wsłuchać.Jedynie dobiegają odgłosy toczenia się kół na dziurawej drodze.
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
130 km/h i 2600 obrotów (wg GPS). Wewnątrz jest po prostu cicho. Czasem tylko na większych dziurach lub poprzecznych nierównościach zawias potrafi o sobie przypomnieć.
~BEZSTRONNA OPINIA
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Doskonałe wyciszenie dla tych co nie wierzą skorzystac z jazdy próbnej - nawet modele powyzej 100tys niestety czasami sa głosniejsze to 100% prawda miałem to okazję sprawdzić
~Kris84
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przy z delikatnej jeździe spoko w trasie przy prędkościach autostradowych zaczyna robić się nie miło... Zresztą ten silnik nie zachęca do takiej jazdy wogole.
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Z tym to akurat tragedia. Wszystko buczy, dudni i szumi. Drzwi praktycznie nie wyciszone, podłoga i dach to samo. Jedynie poprzyklejane małe łatki.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Przy średnich prędkościach ok - jednak na niższych i powyżej 120 diesel hałasuje, więc na pewno nie polecam dla miłośników perfekcyjnej ciszy.
~Sebastian
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Dosyć cichy silnik, zawieszenie nie specjalnie tłucze się na wybojach, choć to może zasługa tego, że jeździłem dosyć nowym egzemplarzem.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d