Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (197) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jest bardzo dobrze do prędkości 110km/h. Przy 130km/h już słychać silniczek kręcący się z prędkością około 4000obr/min, szum opon i wiatru. Zazwyczaj jeżdżę z włączonym wiatraczkiem na 1 stopień i zasuniętymi szybami - jest na prawdę cicho.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Jest to pojazd usportowiony, więc musi być dość głośny. Przyjemne dźwięki dają i silnik i wydech, ale przy wysokich obrotach... Przy prędkości 50km/h i niskich obrotach silnika rzędu 2 tys jest cichutko i słychać tylko szumy powietrza.
~Luk
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Całkiem cicho. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale jak na diesla, to bardzo przyzwoicie. W pracy jeźdżę Roomsterem 1.4 TDI - masakra, pracuje jak traktor, albo i gorzej. Punto 1.3 Multijet to przy nim super ciche autko. I osiągi lepsze!
~582-32-41 GG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wyciszenie jak dla mnie bardzo dobre. juz nie raz przekrecalem 2 raz kluczyk bo nie slyszalem silnika. oczywiscie jak przekroczymy 100km.h i wiecej slycha szum ale to chyba tylko maybachy sa idealnie ciche chodz nasi znawcy tutaj iw nich znalezli by wady
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Nie jest źle. Szum powietrza ładnie wyciszony. Przy wysokich obrotach mocno słychać silnik, ale to kwestia samego silnika. W moim 1.4 przy 150 km/h słychać było tylko delikatny szum powietrza. Także tutaj na plus.
~Mateusz Wieczorek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na światłach samochodu nie słychać w ogóle, w trasie tak naprawdę też jest stosunkowo cicho - bardziej na głośność wpływa opływ powietrza. Uważam też, że jest ciszej niż w Kia Venga 125KM, którym jeździ mój ojciec.
~Kris
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
no i tutaj mogło być lepiej, chociaż trzeba być uczciwym. Wiadomo diesel to diesel, musi być głośniej, ale można było lepiej wyciszyć, w szczególności przydałoby się, gdy na początku silnik jest zimny i trochę klekocze:)
~Bart
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak już pisałem, silnik nie jest natarczywy, jedynie w trasie daje się słyszeć, ale nawet mimo to da się to przeżyć. W moim egzemplarzu irytuje jednak dźwięk szumów powietrza, dobiegający z prawej strony nadwozia.
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jeździłem renomowanymi autami klasy Bi C, uważam (co potwierdzają też testy), że to jedno z lepiej wyciszonych aut (grube maty w bagażniku i komorze silnika oraz na pokrywie silnika), ale dotyczy to chyba tylko wersji emotion.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d
6,7
8,6
~ster_nick
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jeżdziłem wcześniej dislem i teraz wydaje mi się że wszędzie jest cicho.Kupiłem też ciche opony.Tak jest do 115 km\\h. Przy 140km\\h słychać wszystko- silnik,koła, radio,szum powietrzai całą modlącą się rodzinkę.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d