Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (203) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zaczynają mnie irytować te drobiazgi, okropnie skrzypiące drzwi tylne, ciężko pozbyć się tego problemu (prawie nowe auto i tu takie coś), problem z systemem bluetooth (wybieranie głosowe nie zawsze działa), lampka ESP potrafi się zapalić nie wiadomo z jakiego powodu podczas postoju po to by zgasnąć za 2 minuty.
~Zaften
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Siedzenie pasażera mysśi,że ktoś na nim siedzi jak nie siedzi.Fabryczne radio gra jak chińszczyzna z targu,trzeszczy, skrzeczy, gubi fale. Blue&Me ani razu w 100% nie chciało współpracować z siedmioma różnymi telefonami z listy. Po deszczu, po otwarciu tylnej klapy leje się do środka auta woda z dziwnie zaprojektowanych otworów.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
No tu jest sporo. Wspomniana kostka odpowiedzialna za nawiew. Tylne drzwi mają kijowy mechanizm otwierania, lubią się zacinać i jest zabawa. Żarówki dosyć często padają. Ani w moim, ani u siostry nie występowały problemy z elektroniką szeroko pojętą (chwałą za to) ale sporo egzemplarzy ma z tym problem.
~Kris
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
brak, jedynie co to wymiana części eksploatacyjnych jak filtry, oleje, świece żarowe i tyle. Nabijałem jeszcze klimę, ale to jak wyżej (normalna rzecz) i wymieniałem z tyłu tarcze i klocki, ale tylko dlatego, że coś dostało mi się między klocek, a tarczę i zrobiło dwa żłobienia w powierzchni tarczy.
~Komisarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
wada, którą napotykałem w kilku samochodach (hatchback) Fiata którymi jeździłem a mianowicie tylna półka. Podtrzymywana na zatrzaskach które po dłuższym czasie łatwo się z niej wyrywają. Dodatkowo na nierównościach czasem wpada w nieprzyjemne wibracje które słychać dość wyraźnie w kabinie.
~ARTI
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
dziś odebrałem auto i.. jutro jadę do serwisu - nie działa mechanizm odbijania manetki kierunkowskazu przy skręcie w lewo. PO PROSTU FIAT TO FIAT. ale i tak za funkcjonalność, wygląd i promocyjną cenę jestem wstanie wiele ścierpieć. Poprostu lubię tę piękne i nieobliczalne włoskie samochody ;)
~robertos amigos
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
silnik i zawieszenie ok. poza tym drobne mankamenty, drzwi tylnie ciężko sie otwierają, prawie sie wyrywa klamkę żeby je otworzyć, zgłosze to. biegi haczą to tez zgłoszę, wiatrak wentylatora terkocze - do naprawy, przy pełnym baku słychać głośne stuki z pod spodu- przy hamowaniu i ruszaniu musze to sprawdzić
~pablo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Gdyby nie te niedoróbki miałbym inne zdanie,ale zacinające się klamki(wymiana) w tylnych drzwiach to kpina,wyskakujące z drzwi sterowniki szyb(wymiana)też nie napawa optymizmem.FIAT pobił chyba wszystkich montując spryskiwacze szyby bez możlowości regulacji(żenada).
~Janusz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Drobiazgi - ale b. denerwujące.- dysze spryskiwaczy coś okropnego.Zafajczony silnik przez otwór w nadkolu do wymiany migacza.Stukające drzwi na zamkach każą obwijać taśmą -hihi.Zmieniający swój kształt pod wpływem temperatury nawiew powietrza pod szybą przednią.

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mysz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Często przepalające się żarówki (ok. 10 różnych żarówek przez 3 lata). Źle wyregulowane klamki tylnych drzwi. Zła konstrukcja i mocowanie nadkoli - odpadają nawet po najechaniu na krawężnik. Zły system mocowania odłon podwozia - są połączone ze sobą i sypią się serią...
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d