Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelekalitke@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
dużo jeżdze ale rozsądnie zaglądam gdzie trzeba i nie ma problemów z niczym. w Fordzie i passacie w ciągu roku doknałem 3 poważne i mniej poważne naprawy. ale to przecież legendy...
~acer
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
spryskiwacze przedniej szyby za nisko polewają , zepsuł się przełącznik kierunkowskazów , tylne drzwi wymagały regulacji (obcierały), ze skrzyni biegów wyciekał olej (poluzowana śruba)
~tomecki994
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jest pare mankamentów, ale da się z tym żyć, np. zepsuty mechanizm korbki tylnej szyby czy zepsuty "w pół" zamek od schowka pasażera.
~papniak1@op.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
stuki zawieszenia zimą, trzaski, źle spasowane plastiki w kabinie, tylne klamki mogłyby lepiej pracować, czasami \"charczące\" głośniki
~Jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Denerwują drobiazgi , drzwi trzeba było podregulować by lżej się zamykały , padł czujnik temperatury zewnętrznej ale w ASO szybko wymienili .
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Często przepala się żarówka od tablicy rejestracyjnej,wymieniłem dwie tylne klamki bo już się drzwi nie otwierały w zewnątrz
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
jeżdżę od nowości i nie miałem poważnych problemów, jakieś tzw duperelki nie wpływające na koszty eksploatacji
~Kris
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Naprawde nie ma problemów nie wiem co takie są nerwy, jedyny problem to spaliła Mi się żarówka, jak się dba to się ma i to prawda
~gacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
fuuul usterek-nie polecam zakupu tego auta,za te pieniądze można kupić zdecydowanie coś znacznie lepszego-renomowanego,np.vw polo
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
7,3
~KusiK
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jest nie najgorzej, drobiazgowe problemy spotykają się rzadko, a jeśli się zdarzają nie są kosztowne
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d