Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
trzasami jakiś plastik zatrzeszczy lub odskoczy na zapince-drobiazg nie uciążliwy! i bardzo rzadki; przy dużej wilgotności powietrza lub mrozie \"zafiksuje\" komputerek i wyświetli komunikat ostrzagawczy :)
~szymjan@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zbyt szybko się zużywa, po kilkunastu tysiącach wymiana amortyzatora, alternatora, klamek tylnych drzwi, no i spryskiwacze szyb, których nie da się regulować, za dużo tego jak na auto numer 1.
~Lukas
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
2000 km popsuty podłokietnik, niedomyka sie schowek pasazera, piszczy przednia tarcza hamulcowa, zawiesza sie komputer pokladowy, wariuje czujnik obecnosci pasazera. Auto kupione w salonie sierpien 2007
~dzióbel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Brak możliwość ustawienia spryskiwaczy :(.W sumie u mnie dobrze sieją, ale słyszałem że niektózy mają z tym problem. U mnie wystarczyło tyci igłą poruszać i teraz fajnie pryska na 3/4 szyby :) przy 100km.
~jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
tylne drzwi po nagrzaniu na słońcu nie chcą się otwierać, el. szyba kierowcy po otworzeniu drzwi nie działa, el. lusterka też już nie mają pełnej regulacji jak dawniej
~Hubert
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie wertując jedynie słusznych statystyk naszych zachodnich sąsiadów :),można bez obaw stwierdzić,że włoskim autem można poruszać się z niemniejszą przyjemnością i bezawaryjnie.
~Gm
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Szwankuje mi oświetlenie kabiny, w sejaku miałem to samo. Fiaty są znane ze słabej elektryki i to mnie martwi. Wymieniłem trzecie światło stopu, puściły mocowania.
~ZWYKŁY KIEROWCA
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
1000 RAZY LEPSZY OD VW I AUDI,MIAŁEM SPORO AUT MOGE COS POWIEDZIEC NA TEN TEMAT,BEZAWARYJNY SAMOCHÓD,CZESCIEJ SIE KUMPLOWI PSUJE MAZDA 6 A DRUGIEMU TOYOTA COROLLA.
~M
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
brak większych zarzutów. od auta w tej cenie nie można wymagać niezawodności TOYOTY lub Mercedesa, a kto myśli inaczej...ma w głowie pustke i zawiedzie sam siebie

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysztof
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Drobiazgi naprawia się taśmą klejącą (rygle stukających drzwi, tylnej kanapy)oraz smarem silikonowym (zasada - lać wszędzie aż wszystko przestanie trzeszczeć).
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d