Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~futerkowiec@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wentylator w kabinie mógłby chodzić ciszej. Miałem problem z jedną tylną klamką ale w ASO zrobili i jest jak trzeba. Ja mam elektryczne regulowane odcinki lędzwiowe w fotelach to mi na gwarancji wymienili w fotelu kierowcy. Czekalem prawie miesiąc czasu na nową część bo w kraju nie mieli i w ogóle rzadko się to sprzedaje tak usłyszałem w salonie.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zaczynają mnie irytować te drobiazgi, okropnie skrzypiące drzwi tylne, ciężko pozbyć się tego problemu (prawie nowe auto i tu takie coś), problem z systemem bluetooth (wybieranie głosowe nie zawsze działa), lampka ESP potrafi się zapalić nie wiadomo z jakiego powodu podczas postoju po to by zgasnąć za 2 minuty.
~Zaften
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Siedzenie pasażera mysśi,że ktoś na nim siedzi jak nie siedzi.Fabryczne radio gra jak chińszczyzna z targu,trzeszczy, skrzeczy, gubi fale. Blue&Me ani razu w 100% nie chciało współpracować z siedmioma różnymi telefonami z listy. Po deszczu, po otwarciu tylnej klapy leje się do środka auta woda z dziwnie zaprojektowanych otworów.
~ARTI
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
dziś odebrałem auto i.. jutro jadę do serwisu - nie działa mechanizm odbijania manetki kierunkowskazu przy skręcie w lewo. PO PROSTU FIAT TO FIAT. ale i tak za funkcjonalność, wygląd i promocyjną cenę jestem wstanie wiele ścierpieć. Poprostu lubię tę piękne i nieobliczalne włoskie samochody ;)
~pablo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Gdyby nie te niedoróbki miałbym inne zdanie,ale zacinające się klamki(wymiana) w tylnych drzwiach to kpina,wyskakujące z drzwi sterowniki szyb(wymiana)też nie napawa optymizmem.FIAT pobił chyba wszystkich montując spryskiwacze szyby bez możlowości regulacji(żenada).
~Janusz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Drobiazgi - ale b. denerwujące.- dysze spryskiwaczy coś okropnego.Zafajczony silnik przez otwór w nadkolu do wymiany migacza.Stukające drzwi na zamkach każą obwijać taśmą -hihi.Zmieniający swój kształt pod wpływem temperatury nawiew powietrza pod szybą przednią.
~Mysz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Często przepalające się żarówki (ok. 10 różnych żarówek przez 3 lata). Źle wyregulowane klamki tylnych drzwi. Zła konstrukcja i mocowanie nadkoli - odpadają nawet po najechaniu na krawężnik. Zły system mocowania odłon podwozia - są połączone ze sobą i sypią się serią...
~Mixa
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przez prawie trzy lata użytkowania nie stwierdziłem żadnych problemów, jeśli chodzi o drobiazgi... Oczywiście, warto jeszcze uściślić, co to są \"drobiazgi\". Dla jednego drobiazgiem będzie pasek rozrządu, drugi dostanie histerii na widok popsutej zapalniczki.
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
zacinajaca sie stacyjka wymiana,terkoczacy wiatrak nawiewu naprawa,naprawa schowka po stronie pasazera odpadla cala klapa,regulacja zamkow,glosna praca klimatyzacji ASO jeszcze nie wie co to moze byc ale beda naprawiac, ciekawe co jeszcze nastapi....................
~Marcin T.
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na nierównościach trzeszczą plastiki (przednie słupki) i jest głośno ale to chyba wina słabego wyciszenia i stukającego przedniego zawieszenia... no i ta trzeszcząca tylnia półka. UWAGA na dokładnośc regulacji drzwi... mi musieli poprawiać bo tylnie klamki ledwo działały.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d