Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (296) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 302 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Garibaldi
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Lubi \"gubić\" biegi, albo ja nieumiejętnie je wbijam. Jeżdżąc innymi autami nie zdarza mi się pomylic biegu, w punto muszę kontrolować zmianę.
~wz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
kolega wytarl synchronizator I biegu, od 60 000 km jezdze bez tego udogodnienia i wszystko dziala oprocz synchronizatora, bardzo szybke przekladanie biegow
~Irek (irek.bielen@wp.pl)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
od 100 tys. są pewne trudności z wrzucaniem 3 biegu - pewnie synchronizator - ale nic się nie pogorszyło do 200 tys. i spokojnie da się jeździć
~ToMi
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Biegi wchodza niprecyzyjnie. Ostatnio jest bardzo zle: konieczne byla by wymiana linek - 250 zl/szt. A chyba sa ze 4.Chyba upadli na glowe!
~Oko_Obserwatora
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Żadnych problemów. Czasem coś zahaczy ale przy tym wieku, przebiegu i bądź co bądź klasie auta nie można spodziewać się niczego innego.
~FuT
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Troche ciężko chodzi ale wydaje przy tym fajny dzwięk (jak w sportowych wozach:]) pozatym czasem niechce mi wskochyć wsteczny i pierwszy bieg
~ulik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Skrzynia dobrze zestopniowana. Na precyzję działania, też nie można bardzo narzekać. Niestety zdarzają się problemy z włączeniem biegu.
~Jacek :)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Skrzynia dobra, czasem są trudności ze wstecznym, i droga przełożeń trochę za długa. Jeśli wystepują problemy z wbiciem 1 należy sprawdzić sprzęgło.
~Hubinin
Hatchback 1.1 55KM 40kW
żadnych większych problemów. Po 7latach ekspolatacji czasami mam problem z wrzuceniem jedynki (raz na 2-3 tygodnie muszę z dwa,trzy razy wrzucić, aby weszła)
~km
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Padły synchronizatory drugiego biegu... Po rozgrzaniu, wchodzi bez problemu, ale na zimnym silniku, trzeba się trochę z drążkiem posiłować
Fiat Punto I Hatchback