Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (296) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 302 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AUTOMAT_82
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Skrzynia bardzo elastyczna, już przy 60km/h spokojnie można jechać na 5-tym biegu. Dzięki temu auto jest oszczędne nawet przy jeździe po mieście
~krejzi17@kki.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
niestety, przebieg 74 tys km powoduje, iz biegi nie wchodza juz tak fajnie jak kiedys, moze to wina zimy, a moze zbyt ostrego traktowania...:)
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przełożenia dobrze dobrane . Bieg wchodzą ciężko , lecz nie wiem czy to przypadkiem nie jest spowodowane zużyciem mojego egzemplarza .
~mirkabog
Hatchback 1.1 55KM 40kW
pod wzgledem trwalosci takze bez wad przez 8 lat i 120tys km bez zadnej usterki,ale dobor przelozen to pomylka
~Paweł
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Znakomita . Pracuje lekko i przyjemnie . Warunek - konieczna wymiana oleju na dobry syntetyk co ok. 70 tys. km.
~Rocker AMK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zestopniowana jest dobrze, ale przy zimnym silniku czasem są problemy z włączaniem pierwszego i drugiego biegu.
~13 lat razem z punto
Hatchback 1.1 55KM 40kW
skrzynia biegow rozleciala mi sie przy 180 000 ale podejrzewam ze jest to zasluga haku holowniczego. A hak byl uzywany.
~szmigiel
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Na zimno ciężko wchodzi 1 i 2, ale da się przeżyc, pozostałe biego wchodzą bez problemowo, a skrzynia ogólnie jest dośc precyzyjna.
~doświadczony użytkownik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Biegi czasem nie wskakuja, szczegółnie wteczny, czasem cos zgrzyta, lewarek ma dlugi skok i ma nieprecyzyjny skok

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mam punciaka
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mój mechanik twierdzi, że mam sprzęgło do wymiany, bo mi czasami biegi źle wchodzą. Po wymianie pewnie będzie lepiej.
Fiat Punto I Hatchback