Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.2 59KM 43kW 1994-1999 (42)

~6wi6lq6
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Trzeszczące, często chropowate i obdarte plastiki. Brak klimatyzacji i ogrzewania przedniej szyby/lusterek. Wszystko to rekompensuje niska cena zakupu i eksploatacji auta. A do tego miły dla oka wygląd i odpowiednia gama silników.
3,7
~Piccon (mailto:stamor83@onet.eu)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
1998 FIAT PUNTO 75 SX 3d (silnik 1242 MPI 8V) NADWOZIE I WNETRZE: Auto male z zewnatrz a duze w srodku - za sprawa szerokiego rozstawu osi, porownywalnego np. z Golfem III (2,47 m). Wygodne wsiadanie do tylu mimo 3 drzwi (fotel pasazera po zlozeniu przesuwa sie do przodu o ponad 20 cm). Szokujacy kat otwarcia drzwi - pelne 90 stopni!!! (jedyny minus tego faktu to koniecznosc uwazania na parkingu, bo drzwi sa dluuugie...). Fotele niezbyt...
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Jest wysoce ok. Polecam modele SX i silniczki >55KM, bo sam taki posiadam :-)) Wyposazenie modelu powinno wystarczyc wymagajacemu kierowcy z odpowiednia iloscia pieniedzy. Wygoda jazdy kropkiem (wl punto - kropka) dla kierowcy i przedniego pasazera stoi na wysokim poziomie. Wydaje mi sie, ze jest to idealny samochod w swoim przedziale cenowym.
3,4
~jacek_sporting (find me on punto.autokacik.pl forum)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Wyciagajcie wnioski moi drodzy z wpisow powyzej. Ladne autko, tanie w utrzymaniu, dynamiczne (10,5s 0-100), ale jak cos pierdolnie, to szlag czlowieka trafia.
~MIK
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Albo jestem szczęśliwcem :) albo naprawdę fajny samochód - pewnie dlatego, że z końca okresu produkcji, gdzie już uporali się ze wszystkimi typowymi dla Punto I usterkami.
3,5
~Sienia
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Samochód polecam młodym kierowcom i emerytom. Spalanie w normie, koszty eksplaatacji niskie. Wykończenie auta nie najlepsze, ale coś za coś. Słaby silnik, auto wolne i mało zrywne. Strasznie się wyprzedza przy prędkości 120km, nie ma już zapasu mocy.
~Cyryl
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Wydaje mi się że to naprawdę niezłe auto. Znajomi też raczej potwierdzają opinę dobrą o Fiacie - bez rewelacji, ale przywoite auta.
~@rch
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Całokształt wypada dość pozytywnie,autko (mowa tu o sportingu) ma nawet niekiepskie osiągi, kierowca na brak miejsca nie narzeka, a przy kulturalnej i w miare spokojnej jeździe nie spala ogromnie dużo.Bywa troche awaryjny (to w końcu fiat) ale części nie są jakoś kosmicznie drogie.Osobiście polecam zakup jak już sie wie czego się można spodziewać
3,5
~amodrzewski@poczta.fm
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Bardzo nieprzyjemna obsługa w ASO, Panowie są wielce obrażeni że klient nie robi u nich pełnego przeglądu a tylko drobiazgi i na dodatek ma czelność wiedzieć ile będzie do zapłacenia, kosmiczna przebitka w stosunku do tych samych części poza ASO (przykładowo silnik wycieraczek: 220 zł poza ASO, w ASO 380 zł). Wcześniej miałem punto 1,1 55 KM którym zrobiłem 120 tys. km, generalnie punto jest dobre do ok. 100 tys. km potem po kolei do...

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtek
Hatchback 1.2 59KM 43kW
kupiłem ten samochód z Francji przy przebiegu 175.000 km i miałem duszę na ramieniu, dołożyłem do niego około 2.000 zł (zadbany to on nie był), ale potem ... objechana Rumunia, Węgry, Słowacja, nie mówiąc już o Polsce, autko po prostu niezawodne, świetnie się prowadzi, fantastyczna ergonomia, w modelach z Zachodu blacha w ocynku, więc bez rdzy!!! mimo moich 181 cm wzrostu - świetnie się w nim śpi, zrobione przeze mnie 50.000 km i ... łezka w...
Fiat Punto I Hatchback