Oceny Fiat Punto I Hatchback

Fiat Punto I Hatchback - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (149)

~Paweł
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Tak , jak pisałem wcześniej - niedoścignione marzenie współczesnych niemieckich konstruktorów . Jedna z niewielu już obecnych na rynku konstrukcji stworzonych dla kierowcy i klienta- z myślą o jego wygodzie , oraz z troską o jego kieszeń , a nie wyłacznie dla zysku producenta i jego serwisu .
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Piękny dźwięk i turbo, które wciska w fotel, bardzo dobre przyśpieszenie, niskie zużycie paliwa
3,2
~misiek
Hatchback 1.2 73KM 54kW
w wersji 1.2 75KM wielopunktowy wtrysk - da sie jakoś jechać a i spalanie nie najgorzej
4,1
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Myslalem ze 55km to bedzie malo. Zbyt malo. Jednak w miescie jest to moc idealna, auto jest istnym bolidem miejskim, przy tym spalaniu autko jest naprawde swietne. Zaskoczylo mnie rowniez wspomaganie gdy wsiadlem do niego na jazde testowa i wydalem odglos \"łojezu\" gdy kierownica wyslizgnela mi sie z reki przy obracaniu w miejscu, poniewaz jestem przyzwyczajony do aut ze wspomagamiem. Jednak naprawde, nie jest to wada, brak wspomagania...
3,4
~pawelgep@wp.pl
mocny i ekonomiczy
3,8
~Daniel, badylarz@epf.pl
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Pozytywnie zaskoczył mnie przede wszystkim silnik. 1.2 75KM, dosyć elastyczny. Do miasta ideał, w trasie też daje rade. Przy tym wszystkim nie jest aż tak paliwożerny.
~Konio_2
Hatchback 1.2 73KM 54kW
rwie do przodu aż miło - do 140 km/h bezpiecznie, max 170 km/h - ale hamulce juz słabo działaja przy prędkości powyzej 130 km/h , kręci 6,5 tys. obr fabrycznie, w 1 osobę około 11 s do 100km/h, zawsze działa i raczej mało pali
~Kamil
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I Hatchback
7,3
~spejson
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nigdy nie zawiódł, a ma 20 lat. Auto kupiłbym drugi raz, ale na pierwsze auto. Potem jednak troszkę mocniejszego bym szukał. Jak już wspomniałem - na pierwsze auto polecam w 100%
~Memorial
Fiat Punto I Hatchback