Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW 1999-2010 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
do przodu całkiem ok, nawet słupki mało zasłaniają (problem wielu współczesnych aut, np. peugeoty). błyszcząca góra deski rozdzielczej - przy słońcu z góry, blaskna szybie mamy :((( w 5-drzwiowym problem z prawym słupkiem srodkowym - jestem wysoki i mam fotel cofnięty, wiec słupek ten przeszkadza gdy mamy pod kątem drogę. w 3d - nie ma tego problemu. ZA WĄSKIE lusterka boczne, no i brak asferycznego kierowcy.
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Beznadziejna widoczość to auto jest niebezpieczne pod tym wzglądem. Szerokie tylne słupki doskonale stwarzają "martwe pola" niewidać nic co się za nimi kryje. Trzeba się nieźle powychylać żeby cokolwiek zobaczyć. To samo tyczy się przednich słupków.
~Damian
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Auto jest owalne na krawedziach i nie za bardzo widac gdzie sie wlasciwie konczy, co przeszkadza podczas manewrow na parkingu. Nigdy nie wiadomo jak daleko jeszcze zostalo do otarcia sie o sasiada.
~tmb28
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
sarokie słupki z przodu - ale mogło być gorzej. Gdy mamy odsunięty fotel w wersji 5-cio drzwioej po obróceniu głowy w bok - oo jaki śliczny słupek.Trzeba się pochylać. Z tyłu ok
~autofan-Żory
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
za szerokie słupki tylne;lusterko wewnętrzne zasłania mi górną prawą część szyby,na skrzyżowaniu robię "ukłon"do przodu (wzrost 188 cm + brak regulacji fotela kierowcy ="ukłon")
~Michał z Gdynia-takisobie1977@o2.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Z tyłu słabo widać!!! Z przodu słupki!!!-Kształt a przede wszsystkim ergonomia niestety wymusza taką konstrukcje karoserii, czyli coś za coś!!!
~elmo81
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Dla kurdupla jak ja ( 170 cm ) dobre ułożenie/regulacja siedzenia to podstawa. Lepsze parkowanie tyłem niż przodem!
~ChrisGfn
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Widoczność nie jest najlepszą stroną tego modelu. Punto I pod tym względem było lepsze, ale da sie do tego przyzwyczaić.
~jaro
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Piszę to co juz wiadomo: przednie słupki sa za szerokie, natomiast z widocznością do tyłu nie mam wiekszych problemów.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~w.waldek@interia.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
jezeli to Twoje pierwsze punto - musisz sie przyzwyczaić do braku widoku maski zza kierownicy.
Fiat Punto II Hatchback