Lista ocen Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW 2010 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Powiem tak - warto siedzieć tylko z przodu. Z tyłu jest bardzo ciasno, ale nie możemy się spodziewać cudów po samochodzie takich gabarytów. Co jest dla mnie najważniejsze - jak podniesiemy kanapę i złożymy tylne fotele to do samochodu mieści się spory zestaw perkusyjny (sprawdzałem wiele razy ;)). Sam bagażnik jest malutki, a gdy wozimy w nim zapasowe koło, to zostaje miejsca tylko na średnie zakupy spożywcze.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W tej kwestii jest dobrze. Fiat dysponuje dobrą ilością miejsca. Może ewentualnie brakować nieco centymetrów w okolicach podsufitki. Łatwo osiągnąć poziom maksymalny... jeśli ktoś jest wysoki, a lubi siedzieć także dość wysoko, to może mieć problem.
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Zdecydowanie na plus. Miejsca na przednich fotelach jest wystarczająco. Z tyłu bardzo wygodna pozycja siedzenia. Nawet na dłuższych trasach nie męczy. Ideałem byłoby dodanie możliwości regulacji odcinka lędźwiowego.
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Jak na segment B jest nieżle, bagażnik mogłby być szerszy a komora silnika krótsza (V6 to i tak tu nie włożą), a tym samym więcej miejsca dla pasażerów
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Każdy ma inną wizję przestrzeni - jedno wolą WV Transportera a mi miejsca wystarcza. Pasażerowi też nie narzekają.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
o dziwo jest lepiej niz w Oktawii !!! nawet do tyłu zapakuję 3 pary nart !!!i Jada 3 osoby ! szok
~sławek_słupsk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Miejsca dużo zrówno dla kierowcy jak i pasażerów.jak dla mnie bagażnik też jest wystarczający.
~Sante Bass Punto
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Mam ponad 190cm wzrostu i jadąc autem wrecz odpoczywam. Bardzo wygodnie.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Najmniejszych zastrzeżen brak. Każdy ma wystarczająco miejsca, a fotele są wygodne.
~Dariusz_90
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Przestrzeń dobra, oczywiście biorąc pod uwagę klasę auta.
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d