Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (734) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 858 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo łatwy do wyczucia układ kierowniczy,niezłe trzymanie się drogi (lepsze niż w Matizie),niski komfort jazdy (tutaj wygrywa mój poprzedni Matizek),bardzo słabiutkie hamulce (kolejny plus dla Matiza).Poza tulejami na tylnych wachaczach..reszta w miarę niezawodna ale i tak zawieszenie w Matizie wytrzymało mi dłużej.
~pucekk@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
na zakrętach lepiej zwolnić. nie ma co szaleć po wertepach, bo szkoda zawieszenia. jeżeli ktos o tym zapomina, szybko padnie mu zawieszenie. natomiast na pochwałę zasługuje układ kierowniczy. moj egzemplarz jest bez wspomagania, a chodzi jak by było w nim wspomaganie. promień skrętu jest śmieszie mały więc to zasługuje na +
~Aniol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Układ jezdny niestety słaby. Samochód bardzo niepewnie zachowuje się przy ostrych manewrach. Skacze na nierównościach i mocno przechyla sie na zakrętach. Przyczyna leży w malutkich kołach o niewielkim rozstawie osi. Utwardzenie zawieszenia i jego obniżenie pomogło na zakrętach i ostrych manewrach - obiło się na komforcie.
~redak17
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Układ jezdny to chyba najsłabsza strona tego samochodu. Jest głośny, co prawda tylko na wybojach, ale u nas innych dróg prawie nie ma. Zawieszenie twarde, czuć kazde pęknięcie w drodze. Niestety na zakrętach też jest kiepsko, bo samochód mocno się przechyla. Słabe wyciszenie. Jeśli ktoś ma wrażliwe uszy nie polecam.
~gruszki4@buziaczek.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Komfortowo nie sportowo, miało być. Auto mocno się przechyla na szybko pokonywanych zakrętach, nawet na suchej nawieżchni uślizg przedniej osi. Uwaga na podmuchy boczne! (raz zmieniłem pas). Auto komfortowe, choć czasem na warszawskiej dziurze tak dobije, że mam zamiar zmieszać z błotem ministra pola, złodzieja jednego.
~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Sporting posiada twardsze i obniżone o 2 cm zawieszenie oraz stabilizator więc nie trzeba się podpierać lusterkami na zakrętach tak jak w zwykłych sejach. Do szybkiej jazdy wystarczy. Jednak do szybszej lepiej zaopatrzyć się w twardsze sprężynki. Eibachy + szerokie koło i prowadzi się jak gokart.
~MijaX
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dopóki nie wpakowałem się do rowu i w wielką dziurę na asfalcie gdzie pogubiłem wszystkie kołpaki to samochodzik prowadził sięzaskakująco dobrze, wręcz nierealnie dobrze. W tej chwili po tych małych wypadeczkach, wszystko chrobocze, zgrzyta i co tu dużo gadać, bardzo trudno jest go utrzymać na drodze...
~eMGiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Brak wspomagania w mojej wersji zdecydowanie utrudnia manewrowanie na parkingach. NIby niewielka rzecz a jednak nie raz trzeba sie sporo nameczyc przy skrecaniu. W trasie nie ma za to problemow aczkolwiek nie polecam szybkiego pokonywania ciasnych zakretow z racji na gabaryty pojazdu.
~Grzezzgorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na letnich oponach (nieco szerszych) doskonale się trzyma jak gokard. Wąskie zakręty i 3 bieg (najbardziej efektowny) to przyjemność, niestety "żyletki" zimowe - to całkiem inne auto - przechyla się i czuje się brak stabilności. W normalnym trybie urzytkowania układ jezdny jest wystarczająco zadowalający.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Bartek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
auto dobrze amortyzuje nierownosci, na zakretach zachowuje sie stabilnie sam tez przekonalem sie ze trzeba uwazac przy gwaltownym zmianie kierunku, na prostym odcinku do predkosci 140km/h auto prowadzi sie jak najbardziej poprawnie powyzej nie jest juz tak dobrze zreszta odradzam szybsza jazde:-)
Fiat Seicento Hatchback 3d