Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (734) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 858 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek PRO
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochodzik jest mały, więc na naszych polskich dróżkach wpada prawie w każdy dołek. Jednak wsytarczy kawałek w miarę równego asfaltu i samochodzik płynie. Drogi trzyma się nieźle, no i mały promień skrętu. Jednak ze względu na przewagę dołków muszę dać niższą notę, bo jednak komfort jazdy jest zdecydowanie gorszy niż w kawałeczek większych autach (np felicja)
~stresu@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
...posiadam wspomaganie kierownicy i oryginalne opony 155/65/R13.wspomaganie super w tym autku,opony narazie dobrze trzymią niestety zawieszenie tego auta jest dla mnie zagadką niby twarde (czuć wszystkie dziury na kierownicy) a jednocześnie miękkie wchodząc w zakręt przy wiekszej prędkości mam wrażenie że niebezpiecznie się przechyla(taki niby egzemplarz Mercedesa A klasy:-))
~jurand ze Spychowa
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak taczka. jak miał mniejszy przebieg nie było to tak otczuwalne. W mieście da się wytrzymać natomiast na trasie niezle wytrzesie, szcególnie trzeba uwarzac na koleiny nie polecam polskich opon firmy Dębica są złej jakości jak toś ma troche więcej pieniędzy polecam zinwestować w trochę lepsze opony np.klebery na takich teraz urzytkuje i widzę znaczną poprawę trakcji
~Daro
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Strasznie mnie denerwuje to zawieszenie zero kompromisu jest normalnie do du.... Twarde a jednocześnie przechyla się w zakrętach jak ciężarówka:(. Wszystko można odczuć co znajduje się na drodze - lipa! ale przy normalnej jeździe powinno przeżyć do 100tyś km. Wcześniejszy fiat tyle wytrwał zobaczymy jak ten zniesie trudy polskich dróg.
~pawcio80LOL
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Oceniam DOBRZE , poniewaz bezawaryjny. Wymiana tulejek wachaczy tylnych po 60.000 amory 80.000 polecam olejowe gazowki lipa. Troche jest wtedy miekki ale da sie przyzwyczaic. :P W miare ciche zawieszenie tak do 30.000 potem wyciszenie spodu podwowzia sie zuzywa i dlatego glosne. ponandto wymiana opon najlepiej od reki:P Debica - nie musze opisywac:D
~kenny cieszyn pzet83@o2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Tutaj juz nie jest tak kolorowo. Przez 100 tys wymienilem dwa razy tuleje wahaczy tylnych i komplet amortyzatorów z przodu. Winowajca tez sa nasze polskie drogi zapewne. O komforcie nie ma co sie rozpisywac ale napewno wygodniej niz maluch. Trzymanie drogi - przy dobrych oponach i odrobinie rozumu calkiem niezle jak na tej klasy samochod.
~Puffy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jestem zadowolony z właściwości jezdnych. Jak na takie możliwości silnika wystarcająco dobrze trzma na zakrętach, przy 120-130km/h na prostej także jest ok. Troszkę trzęsie, ale to wina małej masy i małego rozstawu osi. Żle zachowuje się na kocich łbach! CZuć drgania na kierownicy (nie wspominając o hałasie i trzeszczącej tablicy rozdzielczej).
~Łukasz N. (44lucas z autokacik.pl)
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ocena - Doskonale - jest na wyrost, ale dlatego że jak na lekką przednionapędówkę zawieszenie jest bardzo dobre - pamiętajcie że niezależne zawieszenie tylnych kół jest dużą rzadkością - dzięki niemu seicento prowadzi się naprawdę bardzo dobrze.jest jeszcze lepiej jeżeli wymieni się amortyzatory i sprężyny na sportowe, ale nawet seryjne nie są złe.
~Milo1995
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Oceniłem go na czwórkę dlatego, że porównuję seicento do aut z podobnego okresu i do aut podobnej klasy. Samochód trzyma się drogi, wbrew pozorom na oblodzonej nawierzchni średnio łatwo wprowadzić go w nadsterowność. Jest jednak bardzo mały, co wpływa na rozstaw osi, przez co chwilami wydawać może się niestabilny.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~www.dessin.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
tu pozytywne zdziwienie: brak wspomagania -całe szczęście bo fiat to ma takie niedorobione...a o funkcji city nie wspominając...Kierownica mała, precyzyjna i lekko chodzi, bardzo dobra skrętność! zawieszenie do komfortowych nie należy ale pozwala na pewne poruszanie się po dziurawych drogach jakie mamy w kraju.
Fiat Seicento Hatchback 3d