Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (812) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 780 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid - syn :PP
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Z przodu da sie znieść, choć jest troche za wąsko a pedały sa za blisko siebie. Też na nogi nie ma zbytnio miejsca ( fotel kierowcy jest u mnie przesuniety całkiem do tyłu) Pasażer natomiast ma sie całkiem spoko. Z tuły jest tragicznie. trgifarsa... albo sie wygodnie jedzie z przodu albo z tyłu... na nogi jest baaardzo mało placu.
~Fazeusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z produ jest ok tylko brakuje miejsca na szerokosc. Tyl w ostatecznosci ujdzie. Jest realne upchac 5 doroslych osob i przejechac sie na miasto :) Wiec daje przecietna duzy plus za skladane tylne siedziska i oparcia! Dzieki temu mozemy przewiezc np jakas pralke a w wiekszych sedanach nie ma takiej mozliwosci :)
~tbgkol
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Auto w rozmiarze typu 2 dorosłych + pies lub 2 dorosłych + zakupy (taka nowoczesna rodzina). Ogólnie osoby powyżej 1,80 mają przechlapane w tym aucie. Trudno się pomieścić, a o miejscu z tyłu nie ma co nawet mówić, jeżeli dzieci mają więcej niż 5 lat, a z przodu nie siedzą kobiety o wzroście 1,60.
~eM
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo ciasno, 2 dorosłe osoby cały czas się szturchają. Miałem wersję van z kołem zapasowym za przednim fotelem pasażera i żeby pojechać w dalszą trasę z pasażerem zmuszony byłem do wyrzucenia koła do bagażnika. Za mało schowków wszystkie potrzebne drobiazgi turlały mi się pod fotelami.
~bakazar
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Mam 185 cm wzrostu i nie narzekałem na brak miejsca, nawet nad głową (pomimo siedzenia jak taboret w kuchni). Z tyłu nigdy nie jeździłem więc nie wiem - w każdym razie podejrzewam, że nie za wygodnie. Auto raczej dla dwóch osób. Jeśli chce się jeździć w więcej niż dwie osoby nie kupuje się Seicento - proste!
~vroooom
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Tragicznie nie jest, ale jest źle. Mam 186 cm wzrostu i niestety na dłuższych (powyżej 200 km) trasach brakuje tych kilkunastu cm więcej na nogi. Dla dwóch osób samochód wystarczy, dla trzech i więcej- tylko na krótkie przejazdy. Aczkolwiek zdarzyło mi się nim przewozić 4 osoby z bagażami.
~bor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mam 189 cm wzrostu. Przy odsunietym do konca siedzeniu przyjmuje calkiem wygodna pozycje. Przy dluzszych podrozach robi sie niewygodnie. Siedzac na miejscu dla pasazera obijam sobie golenie o przednia polke. Tylna kanapa bardzo wygodna ale przy malym obciazeniu sa mocno odczuwane wertepy.
~Bugi
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
o ile nie siedzi obok jakis gruby pasazer to jest ok ale jak siadzie jakis slon to przy zmianie biegow w 4 na 5 wali sie kolesia po kolanach Z tylu jechalem moze ze 2 razy ale nie pamietam jak bylo ;) Progi sa dosyc szerokie i przy wchodzeniu trzeba uwazac zeby butami ich nie porysowac
~Husky
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Samochód jest... ...3-osobowy; bowiem kierowca musi siedzieć wygodnie (czyt. fotel max. do tyłu) za nim nikt się nie zmieści a pasażer z przodu siedzi na 50 % prowadnicy i wtedy ten za nim jedzie całkiem wygodnie, lub leży na kanapie jeśli jest naje...ny. Jeszcze raz homo na 3 miejsca :-)
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Elmer a.k.a. Chester
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasażera obok nie mam zastrzeżeń. Jak czasem siedze na miejscu pasażera a ktoś inny prowadzi to wiem dlaczego tak sie wszyscy boją podczas jazdy... ja też sie boje. Strach w oczach. A tył mnie nie interesuje... jak komuś nie odpowiada siedzenie z tyłu to może zachrzaniać z buta.
Fiat Seicento Hatchback 3d