Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dar
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tutaj dałbym raczej ze 0,2 mniej, ale cóż, ułamków nie ma, więc niech ma. Dużo szyb, ale martwa strefa jest - niestety. Walczyłem z tym dosyć długo zmieniając ustawienie lusterk bocznych, ale ni hu-hu.
~master_spamer@onet.eu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność z środka bardzo dobra jak przystało na samochód miejski. Katastrofalne światła mijania ( i tak wymieniłem na nowe z powodu pęknięcia mocowania żarówki - nic to nie dało)
~zdenek84@tlen.pl
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Widoczność bardzo dobra w każdym kierunku, autko małe, tuż za plecami mamy koniec auta wiec pełna kontrola... Maska również króciutka wiec brak jakichkolwiek uwag co do widoczności.
~maderasq
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu bez zastrzeżeń, cienkie słupki przednie pozwalają dokładnie widzieć przestrzeń, niestety lusterka mimo iż stylowe bardzo małe i niepraktyczne, to samo dotyczy tylniej szyby
~Traktorista
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Tym autem jeździ się jak na rowerze. Wszystko widać. Mnie osobiście nie przeszkadzają małe lusterka wsteczne. Trzeba je dobrze ustawić, a wtedy widać to co potrzeba.
~krzychhu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
widoczność bardzo dobra wszystko dobrze widać morze do tyło trochę gorzej ale tam naszczęście rzadko się tam zagląda lecz w porównaniu do innych aut nie ma co wybrzydzać
~clod
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Tu chyba komentarz zbędny, bo trudno o auto, w którym widoczność i wyczucie gabarytów byłyby lepsze niż w Seicento. No, żeby nie było tak cudownie, to lusterka mogłyby być większe.
~Chronos
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jestem dość wysoki i czasami mam problem z widocznością z przodu. Natomiast co do parkowania to ścięty tył znakomicie w tym pomaga. Generalnie nie jest tragicznie
~Angelika
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność na czwórkę, przez te malutkie, boczne lusterka, nic nie widać, albo niewiele. Lusterko wsteczne na plus. Poza tym widoczność z miejsca kierowcy zupełnie przyzwoita.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność dobra ja nie mam problemu z lusterkami ani martwymi strefami, tylko widoczność przez tylną szybę jest kiepska jak auto jest obciążone (pasażerowie albo bagaż).
Fiat Seicento Hatchback 3d